Nielsen nakonec zamíří do Williamsu

Na konci minulého týdne Toro Rosso oznámilo, že Steve Nielsen končí v pozici sportovního ředitele. Nielsen bude stejnou funkci zastávat u Williamsu.
Nielsen nakonec zamíří do Williamsu

Nielsen působil v Toro Rosso od roku 2013. Předtím pracoval pro Caterham a ještě dříve během své sedmadvacetileté kariéry pro týmy Tyrrel, Honda nebo Arrows.

„Jsem rád, že se připojím k týmu s historií a velikostí jako je Williams a to v době, která je velmi vzrušující pro každého v Grove po velmi působivé sezóně 2014,“ řekl Nielsen.

„Z této pozice se budu moci postarat o to, aby naše operace na závodním okruhu byly na nejvyšší možné úrovni a abychom ze sportovního hlediska dokázali náš výkon na trati maximalizovat,“ dodal Nielsen.

Steve Nielsen už není sportovním ředitelem Toro Rosso

Steve Nielsen už není sportovním ředitelem Toro Rosso

„Steve přináší mnoho zkušeností ze sportovní stránky formule 1 a našemu týmu, který se snaží o další posun v šampionátu, velmi pomůže,“ říká na adresu nového kolegy technický ředitel týmu Pat Symonds. „V minulosti získal i mistrovské tituly a ví, co Williams potřebuje po sportovní stránce udělat, aby se to podařilo znovu.“ 

Další článek: Arrivabene vyzval zaměstnance k útoku

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.