Nico Rosberg si vyzkoušel vůz specifikace DTM

Říká se jim kapotované formule. Automobilka BMW kvůli nim opustila reálnou F1 a od příštího roku bude soupeřit s Audi a Mercedesem.
Nico Rosberg si vyzkoušel vůz specifikace DTM

Mercedes závodí ve formuli 1 s Michaelem Schumacherem a Nicem Rosbergem. Druhý jmenovaný se svezl s vozem DTM poprvé ve svém životě, a to na Hockenheimringu, kde se jede úvodní podnik letošního šampionátu.

„Bylo to absolutně skvělé, navzdory tomu, že jsem jel ve specifikaci z roku 2003,“ vzkázal Rosberg na svém twitteru. „Se spolucestujícími jsem jel absolutně naplno.“

Německé mistrovství cestovních vozů na Hockenheimringu zahajuje letošní sezonu. Bývalý pilot F1 Ralf Schumacher si v kvalifikaci vybojoval třetí místo na startu. David Coulthard, který příští týden navštíví Prahu, startuje třináctý.

Další článek: Bahrajnu dnes vyprší termín, nic konkrétního pořadatelé neřekli

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.