Newey Red Bullu neuteče, věří Horner

Christian Horner popřel spekulace o možném přestupu technického ředitele týmu Red Bull Adriana Neweye ke konkurečnímu Ferrari.
Newey Red Bullu neuteče, věří Horner

Italská stáj po neúspěšném vstupu do letošní sezóny prochází postupnou restrukturalizací, kterou vede nový šéf Marco Mattiacci. Newey by však podle Hornera její součástí být neměl, už proto, že podle svých slov pro stáj z Milton Keynesu chová „otcovské city”.

„Už to tak chodí prakticky každý rok, že se spekuluje o jeho budoucnosti,” řekl Horner. „On ale vždycky velmi jasně vyjadřoval své city směrem k týmu, ten otcovský cit, který k Red Bullu chová.

Je s námi od začátku a je daleko větší součástí tohoto týmu, než jakou byl kdekoliv jinde. Užívá si to prostředí, ve kterém pracuje, takže bych řekl, že ta spekulace je pouze spekulací.

Bylo by ale pochopitelné, kdyby se po něm Ferrari poohlíželo.”

Sám prezident Ferrari Luca di Montezemolo však během své návštěvě při Velké ceně Španělska popřel věrohodnost spekulací spojujících Neweye nebo bývalého šéfa Mercedesu Rosse Brawna s jeho týmem.

Diskuze (9) Další článek: DTM: V deštivém Oscherslebenu vyhrál Vietoris na Mercedesu
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".