Netradiční závod: formule 1, motorka, Tesla, stíhačka, letadlo a další

Tak motorka těžce překvapila. Ale kdyby se odlepila od země stíhačka, tak by asi nestačila Ale kdo ví můžeme vyzkoušet. Já půjčím motorku http://www.motogart.cz/nabidka-motocyklu/Enduro máte někdo stíhačku?

měli mít i fotobuňku na startu, tím by se eliminoval ulitý nebo opožděný start

Chyběl tam jen alík na kole!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

FoxPw  |  21. 09. 2018 17:25

Spíš je zjevně vidět, že v tom snímku je více různých startů, takže ani výsledek se startem nesouvisí. Obecně je na tom na rovné trati motorka lépe (má daleko větší výkon na kg hmotnosti a větší maximálku). Na okruhu by asi zvítězila formule. A dráha byla dost krátká, protože s "maximálkou" letadla se dá těžko něco srovnat.

Sebastian Vettel Killa-Gorilla  |  21. 09. 2018 18:04

na okruhu by ne asi ale určitě vyhrála F1 např v Brně F1 (starší) naloží letošní MotoGP přes 20 sekund na kolo takže neni o čem

Podle mě vyhraje další

Tento příspěvek je můj objektivní názor. | Jarno Trulli | Scott Speed | Sam Bird | Antonio Felix Da Costa| Scott Dixon | James Thompson | Yvan Muller | Rob Huff | Stefano Comini | Augusto Farfus

Proč diskutabilní? F1 to ulila, takže s převahou motorka.

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

16:35 | Williams bude mít částečně nového partnera. Od roku 2020 se jim stane RoKIT Drinks.
14:43 | F1 bude GP Mexika vysílat přes Twitch, ale jen v Německu, Lucembursku, Švýcarsku, Dánsku, Norsku a Švédsku.
21. října | Nicholase Latifiho čekají tři první tréninky v řadě. Může to být příprava na příští rok. Latifi je favoritem na sedačku u Williamsu.