Nesmete koronavir i Drive to Survive? Nikoliv. Natáčet se bude už v Rakousku

Na Netflixu jsou k dispozici už dvě řady seriálu Drive to Survive, které zachycují formuli 1 tak, jak ji běžně vidět nemůžeme. Seriál si získal sympatie fanoušků, ale je také dobrou reklamou pro F1.
Nesmete koronavir i  Drive to Survive? Nikoliv. Natáčet se bude už v Rakousku

Formule 1: Touha po vítězství (Formula 1: Drive to Survive) už má  na svém kontě dvě řady, které zachytily sezóny 2018 a 2019. 

Letos musel být start sezóny odložen a po restartu je počet lidí v paddocku omezený. Jak to bude se štábem Netflixu? Zrušit či odložit natáčení by byla velká škoda a to už jen z toho důvodu, že Drive to Survive je velkou reklamou pro F1 a dokáže zaujmout i lidi, kteří běžně královnu motorsportu nesledují. V Austinu si dokonce vloni pochvalovali, že právě díky Drive to Survive jim stoupl počet prodaných vstupenek.

Řvoucí Steiner na Netflixu? Grosjean si jeho styl pochvaluje

Řvoucí Steiner na Netflixu? Grosjean si jeho styl pochvaluje

Podle webu RaceFans se ale bude natáčet už v Rakousku. Samozřejmě za dodržení všech opatření a v omezeném režimu. Dva členové štábu Netflixu se stanou na tento víkend členy „bubliny“ uvnitř McLarenu. Kamera pak bude také u Red Bullu, aby zachytila jeho domácí závod.

Nebudou to ale úplně první záběry pro třetí řadu. George Russell přiznal, že během vynucené přestávky použil kameru, aby natočil záběry ze svého domu, kde závodil ve virtuálních grand prix. Není náhodou, že si Netflix vybral zrovna jeho. Russell se stal neoficiálním šampionem krátké oficiální virtuální sezóny F1.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Staré dobré kauzy jsou zpět: Mercedes nasadí DAS, Red Bull zváží protest