Neshody s Lotusem? Nic o nich nevím, zeptejte se týmu, říká Räikkönen

Kimi Räikkönen odmítl, že by se v posledních týdnech zhoršil jeho vztah s týmem Lotus. Je pořád stejně spokojený a nemyslí si, že by se cokoliv změnilo.
Neshody s Lotusem? Nic o nich nevím, zeptejte se týmu, říká Räikkönen

Lotus před časem přiznal menší zklamání ze skutečnosti, že systém řízení, který Räikkönenovi připravil speciálně pro Monako, finský jezdec okamžitě odmítl. K tomu se přidaly horší výsledky v monackém a kanadském závodě, a zprávy o zhoršujícím se vztahu byly na světě, podpořené kritikou Jacquesa Villeneuva.

Vedení Lotusu ale odmítlo, že by s Räikkönenem mělo problémy, a to samé řekl sám jezdec ve Valencii. "Nevím, kde jste to slyšeli. Jděte se zeptat týmu, dozvíte se pravdu," reagoval na otázku, zda je pravda, že už si Lotusem tolik nerozumí. "Od chvíle, kdy jsem se s nimi poprvé setkal, se nic nezměnilo."

Diskuzi na toto téma považoval evidentně za bezpředmětnou, a proto na dotaz, zda on sám už není u Lotusu spokojený, reagoval Räikkönen pro něho typickým způsobem: "Proč bych nebyl?"

Další článek: Kovalainen už nechce závodit sám, po Caterhamu žádá zlepšení

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10