Neshody s Lotusem? Nic o nich nevím, zeptejte se týmu, říká Räikkönen

Kimi Räikkönen odmítl, že by se v posledních týdnech zhoršil jeho vztah s týmem Lotus. Je pořád stejně spokojený a nemyslí si, že by se cokoliv změnilo.
Neshody s Lotusem? Nic o nich nevím, zeptejte se týmu, říká Räikkönen

Lotus před časem přiznal menší zklamání ze skutečnosti, že systém řízení, který Räikkönenovi připravil speciálně pro Monako, finský jezdec okamžitě odmítl. K tomu se přidaly horší výsledky v monackém a kanadském závodě, a zprávy o zhoršujícím se vztahu byly na světě, podpořené kritikou Jacquesa Villeneuva.

Vedení Lotusu ale odmítlo, že by s Räikkönenem mělo problémy, a to samé řekl sám jezdec ve Valencii. "Nevím, kde jste to slyšeli. Jděte se zeptat týmu, dozvíte se pravdu," reagoval na otázku, zda je pravda, že už si Lotusem tolik nerozumí. "Od chvíle, kdy jsem se s nimi poprvé setkal, se nic nezměnilo."

Diskuzi na toto téma považoval evidentně za bezpředmětnou, a proto na dotaz, zda on sám už není u Lotusu spokojený, reagoval Räikkönen pro něho typickým způsobem: "Proč bych nebyl?"

Další článek: Kovalainen už nechce závodit sám, po Caterhamu žádá zlepšení

20. června | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
19. června | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen