(Ne)prodej Caterhamu skončí arbitráží

Bývalý majitel Caterhamu, který zjistil, že vlastně ani majitelem není, se nyní bude prostřednictvím arbitráže domáhat náhrady.
(Ne)prodej Caterhamu skončí arbitráží

Tony Fernandes prodal společnost MRT1, která vlastní licenci na F1 týmu Caterham konsorciu švýcarských a arabských investorů jménem Engavest.

Po několika měsících se ale zjistilo, že Engavest sice zaplatil, ale Caterham nevlastní. Podle Fernandese nedodržel Engavest všechny body smlouvy, které mimo jiné předpokládaly uhrazení veškerých dluhů. 

Engavest tak Caterham opustil a tým nyní pod dohledem konkurzního správce hledá nového majitele. Engavest se mezi tím podle novináře Adama Coopera bude domáhat náhrady v arbitráži, která již začala. 

Další článek: Technika na konci sezóny: Podrobně o vyloučení Red Bullu, Hondě a další

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.