Nepříjemný začátek letní přestávky pro Wolffa. Při nehodě na kole si poranil loket

Nepříjemný začátek letní přestávky pro Wolffa. Při nehodě na kole si poranil loket

Zranění šéfa Mercedesu Tota Wolffa by nemělo být vážné, takže nehrozí, že by kvůli němu musel vynechat GP Nizozemska, která je na programu na konci srpna.

O tom, že šéf Mercedesu Toto Wolff utrpěl zranění po incidentu na kole, informovala jeho manželka Susie prostřednictvím sociálních sítích.

„Akcí nabitý začátek letní dovolené. Poslední obrázek ukazuje, jak pro Tota skončil sjezd na horském kole...,“ uvedla Wolffová, která je bývalou automobilovou závodnicí a v současné době šéfuje dívčímu formulovému seriálu F1 Academy.

Z dostupných informací vyplývá, že Wolff při nehodě, která se stala již v pondělí po GP Belgie, utrpěl zranění lokte – konkrétně by mělo jít o jeho frakturu.

Navzdory zranění však Wolff pokračuje v rodinné dovolené a nehrozí, že by musel vynechat nadcházející velkou cenu, která se koncem srpna pojede v Zandvoortu.

V případě Wolffa nejde o první zranění, které v posledních letech na kole utrpěl. V roce 2014 se Rakušan zranil během vyjížďky na kole s dalšími členy stáje Mercedes, přičemž tehdy byla jeho zranění rozsáhlejší. Vedle zlomeniny ramena utrpěl také fraktury klíční kosti, lokte a zápěstí.

Doporučujeme

Články odjinud