Neodepisujte nás, říká Schumacher. Můžeme převapit, dodává Rosberg

Jezdci Mercedesu GP jsou přesvědčeni, že nelze posuzovat formu jejich týmu na základě závodního víkendu v Austrálii. Odmítají se zříct boje o přední příčky.
Neodepisujte nás, říká Schumacher. Můžeme převapit, dodává Rosberg

"Není vůbec pochyb o tom, že chceme, aby se nám dařilo lépe než v úvodním závodě, který byl pro nás všechny zklamáním," řekl Michael Schumacher před GP Malajsie. "Pro nás je to výzva a je příliš brzy na to, abyste nás odepsali. Všichni v týmu jsou i nadále pozitivní a v bojovné náladě. Takže očekávám, že budeme mít lepší víkend, na kterém budeme moci stavět."

Nico Rosberg považuje Sepang za jeden ze svých nejoblíbenějších okruhů a loni na něm získal pro Mercedes první umístění na stupních vítězů v novodobé historii.

"V Austrálii jsme měli těžký víkend, ale tým tvrdě pracoval a věříme, že auto bude jezdit v Malajsii spolehlivě," uvedl. "Melbourne je unikátní okruh a my víme, že po příštích závodech budeme mnohem lépe znát svoji výkonnost. Myslím, že bychom v neděli (v Malajsii) mohli pár lidí překvapit. Z posledního testu v Barceloně víme, že je auto rychlé, takže teď musíme jeho potenciál dokázat."

Další článek: Sepang napoví víc o skutečném rozložení sil, míní Hamilton

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.