Není to první pátek, kdy se trápíme, říká Vettel

Ferrari mělo být v Singapuru favoritem. Vettel sice v prvním tréninku skončil druhý, ale v tom druhém až jedenáctý.

Sebastian Vettel ve druhém tréninku nezajel nejrychlejší čas na ultraměkých pneumatikách a to kvůli provozu na trati a kontaktu se zdí v 10. zatáčce.

Podle jezdce Ferrari bylo štěstí, že mohl po nárazu dál pokračovat. S ostatním průběhem pátku ale spokojený není.

„Nebylo to ideální,“ řekl Vettel. „Byl to pro nás obtížný trénink. Chybělo nám vyvážení.“

„Nejsem spokojený, trochu mi chybí vyvážení a tím pádem i důvěra v auto. Zkusili jsme pár věcí, ale nejsem si jistý, že to jsou správné věci.“

„Uvidíme, co můžeme udělat zítra. Není to první pátek, kdy se trápíme. Jsem si jistý, že zítra budeme blízko.“

13:13 | Jezdci si budou muset od příštího roku dát pozor na správné postavení na roštu. Jinak to bude považováno za ulitý start.
21. září | Brown uvedl, že s Ferrari o dodávání motorů McLaren nejednal. Jsou to konkurenti v oblasti silničních aut. (via Motorsport Total)
20. září | Juan Pablo Montoya dnes slaví 42. narozeniny.
18. září | Start GP Singapuru kamerami FOM: odkaz
18. září | Jack Aitken z GP3 bude tento týden v Jerezu testovat Renault z roku 2012 (respektive Lotus)

Nejčtenější články

V Singapuru vyhrál Hamilton, jezdci Ferrari spolu kolidovali na startu

V Singapuru vyhrál Hamilton, jezdci …

Lewis Hamilton si připsal sedmé letošní vítězství ve formuli 1, když zvítězil ve Velké ceně Singapuru. Stupně vítězů doplnil Daniel Ricciardo z Red Bullu a druhý pilot Mercedesu Valtteri Bottas. Závod poznamenala kolize pilotů Ferrari a Maxe Verstappena na startu.

17.  9.  2017 | | 1152 N/A
Ferrari v singapurské záři vstalo z popela: Vettel má pole position!

Ferrari v singapurské záři vstalo z …

Sebastian Vettel bude v Singapuru usilovat o návrat do čela šampionátu po startu z prvního místa. V první řadě vedle něj bude stát Max Verstappen. Hamilton skončil až pátý.

16.  9.  2017 | | 397 N/A
Nevím, co se stalo, říká Vettel o nehodě na startu

Nevím, co se stalo, říká Vettel o ne…

Pro oba piloty Ferrari skončila Velká cena Singapuru už v prvním kole.

17.  9.  2017 | | 118 N/A
Horner poslal kvůli kolizi v Singapuru lidi z Ferrari k lékaři

Horner poslal kvůli kolizi v Singapu…

Oční lékaři v Modeně se mohou těšit na návštěvu z Maranella... pokud tedy u Ferrari vyslyší rady Christiana Hornera.

18.  9.  2017 | | 102 N/A
Verstappen: Vettel zaplatil za to, že na startu riskoval

Verstappen: Vettel zaplatil za to, ž…

Max Verstappen, který se stal jednou z obětí kolize po startu Velké ceny Singapuru, řekl, že Sebastian Vettel zaplatil velkou cenu za to, že riskoval na startu závodu.