Nelíbí se vám nudné závody? Podle Vettela jste krátkozrací

Ayrton Senna crazytunny  |  14. 06. 2018 08:23

Pokud si odmyslíme technické problémy, tak F1 nebyla nikdy zajímavá - cca 10% závodů a zbytek bylo vždy jen tupé kroužení ve vláčku

Nebo který rok byla F1 tak zajímavá, že alespoň 50% závodů bylo typu WAU (mimo bod 1) posledních 10let určitě ani jedna

Ayrton Senna crazytunny  |  14. 06. 2018 08:24

Ještě doplním, že se vždy auta seřadila podle výkonnosti tak cca od 10kola a dokroužila zbytek, nikdy tomu nebylo jinak a nikdy tomu ani nebude jinak - pokud chce někdo napínavé závody = F2 stejné auto, stejné podmínky

Pamatuju dobu, kdy si týmy volili strategii kolik kdo poveze paliva apod. Při závodě se potom měnilo pořadí, pneumatiky byly závodní, někdo riskoval, někomu to bóchlo...
Dnes je všechno dané a vláček je téměř zaručen.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Fernando Alonso pilot f1  |  14. 06. 2018 06:02

..jenze ja chci videt zaneprazdnenho pilota, jak si brani pozici a nebo jak chce nekoho predjet a ne jak si někdo hraje s cudlikama a premysli jestli ma setrit palivo a nebo gumy a neo motor a nebo ja nevim co...je to nuda strasna a vůbec nikoho to nebavi, tecka...mozna ze ten circus okolo, cmaranice, omalovánky, chujoviny, ale na trati jedna velka nuda...

Vett. je prostě: Ještě větší blbec než jsem si myslel

pozri sa do zrkadla a opytaj sa sam seba či si neni

„Mahátma Gándhí raz povedal: ,Veľkosť národa a jeho „morálny pokrok môžeme posudzovať podľa toho, akým spôsobom zaobchádza so zvieratami.

Sebastian Vettel jaroslavii  |  13. 06. 2018 21:32

Proste jsou zavody jaky jsou. Nedelejte z toho vedu. Hlavne, ze vyhralo Ferrari a Vettel a je zase pred Hamiltonem.

Mě se nudné závody líbí.
Aspoň se mi nezvedá tlak.
Nejlepší jezdí 14. pak hodí ručník.
První se celej závod modlí aby nepotkal sviště.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Charles Leclerc pejdaa  |  13. 06. 2018 15:43

Tak hlavně závody jsou v továrnách..
Na tratích je to jen obraz, kdo jak v továrně maká...

A F1 je o tom, kdo vyhraje, teda každý chce, aby vyhrál jeho oblíbený tým či pilot.. a je jedno, jestli u toho předjede 50x a nebo ani jednou..

V F1 se boduje pořadí nikoliv počet předjížděcích manévrů..

A nakonec kolik padá v naší slavné fotbalové lize gólů? je to k zbl*ití.. a zvětšují se snad kvůli těm šmátrákům čutálistům brány?

Fernando Alonso Tony70  |  13. 06. 2018 15:40

Pochopitelně, že se Vettel nehodlá k takovým závodům vyjádřovat. Tohle jsou totiž přesně ty závody, které on dokáže přetavit ve vítězství. Start z prvního fleku, jisté Blue Flag pro všechny pomalejší a v poklidu dokroužit ... Stačí se podívat na jeho statistiku, kde a jak končí, pokud nestartuje z Pole Position. Je to lehce nadprůměrný a nezajímavý pilot, který měl štěstí na auto a který měl (téměř) vždy vedle sebe "podržtašku" typu Webbera či Raikkonena. Proto nejsou nejen mezi odborníky z F1 jeho tituly nijak zvlášt´ ceněné a v podstatě ani on sám není nijak oblíbený a populární mezi pravými tifosi. Většina z nich ho momentálně trpí jen proto, že jezdí za Ferrari ...
Může dělat co chce, ale popularity a respektu jaký mají jiní piloti, nikdy nedosáhne. I kdyby měl těch titulů deset ...

A pane Antoníne, co vy se představuje pod slovem "expert"?

Forza Ferrari !!!

Fernando Alonso Tony70  |  13. 06. 2018 15:47

Bud´ v klidu, Davídku. Tebe určitě ne ...

Vyhýbavá odpověď...respektive odpověď na to, koho za experta nepovažuješ a ne koho za experta považuješ..

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Kimoa  |  13. 06. 2018 18:15

Blue flag totiž dostává Kimoa protože neumí.. Chápu tvou frustraci.. hlavně poté co ho v minulých dvou závodech odvařil Gasly a Leclerc..

Charles Leclerc pejdaa  |  13. 06. 2018 15:45

ajaj, z tebe jasně stříká frustrace...
Je jasné, že zminuješ, že měl štěstí na auto... a co jako? Ve ferrari ho chtěli a tak tam jezdí

Zatímco Alonso na auta štěstí neměl... a čím to, nevybral si je snad sám? hmm?

Fernando Alonso Tony70  |  13. 06. 2018 15:53

Frustrace? Z čeho? Z výkonů Alonsa? To určitě ne ... Pokud mi něco opravdu pije krev, tak je to současná "kvalita" F1 a nekonečně davy hejtujích debi.lů napříč internetem.

Charles Leclerc pejdaa  |  13. 06. 2018 16:23

vettelovým štěstím na auto obracíš alonsovým neštěstím na auto...

Každý je svého štěstí strůjce a zminovat tu taková h*ovna, že někdo má podržtašky..
podívej na Alonsa.. ten nováčka Hamiltona neporazil !!!!!!
od té doby má své týmové kolegy taky slabší....
Tak tu nemel h*vna..

Charles Leclerc pejdaa  |  13. 06. 2018 16:40

Jen se nad sebou zamysli.. a zamysli se nad crashgate...
a ty tu zminuješ týmové kolegy..

FoxPw  |  13. 06. 2018 17:07

Zato ostatní mistři světa, kteří nestartovali z pole position předjížděli jako diví. U některých dokonce jejich podržtašky skončily před nimi.

odbornikmi z prostredia F1 a fanušikmi tifosi???? tak ty si ina liga uplny vrchol tak ako tebou vymysleny odbornici čo nepovažuju Vettelove tituly nijak zvlašt cenene. ty ani nemas šajnu o tifosi lebo si nikdy nefandil Ferrari. pravy Tifosi si pri mene Alonso spomenu na 5 rokov uražania osočovania a ohovarania. hmmmm pišeš hluposti lebo tvoj kimoa sa nezapisal do historie ako ten čo ziskal s Ferrari titul. inak ani Schumacherove tituly nemaju podla teba a odbornikov z F1 nejaku vysoku cenu. ani Hsmiltonove ale Alonsove dva tak tie su megagalaktcky najhodnotnejsie.

aby nejaky idiot ako je Alonso svojimi plytkymi a prazdnymi rečami určoval aku cenu msju niekoho ziskane tituly je silna kava. nedokažem a nikdy nepochopim ako môžu ludia fandit a uznavat tak zlu a aroganciou naplnenu bytost ako je Alonso. asi ste este nestretli niekoho ako je kimoa a hlavne ste s takym ludskym hnojom nemali skriženu cestu lebo by ste nemohli podporovat ten hnoj. zamyslite sa sami nad sebou či to ako sa sprava a čo rozprava kimoa je vporiadku. Alonso je opak tych slavnych legiend motoršportu. nepämetam si že by bol v historii motoršportu pilot ludska bytost čo by dehonestovala cenu takeho isteho titulu z F1 aku ziskala. viem iba o kimoa a takto sa zapiše do historie ako ten čo nerešpektoval svojich superov. ani znama dvojca Hunt Lauda, Hakkinen Schumacher, alebo Prost Senna sa nevyjadrovala o tom aku a či ma nejaku cenu titul niekoho ineho. je to označenie vitaza s najväčim ziskanim počtom bodov za celu sezonu. neni rozdiel či ho ziskal pred 20 rokmi alebo minulu sezonu je to Titul toho isteho šampionatu takze ma rovnaku cenu. nikoho titul neni cenejsi. kazdy čo ziska označenie Majster Sveta v F1 je a navzdy ostane.

s kimoa hovori arogancia a zavist tie najhorsie ludske vlastnosti a na tomto svete sa najdu menej inteligentny čo to velebia a fandia. svet sa nezmeni nikdy k lepsiemu neni šanca to je velmi smutne. to je odkaz Vam fanušikom kimoa naozaj chcete žit v takom svete kde je zavist a arogancia?????? ja nie

„Mahátma Gándhí raz povedal: ,Veľkosť národa a jeho „morálny pokrok môžeme posudzovať podľa toho, akým spôsobom zaobchádza so zvieratami.


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18. ledna | Vůz Ferrari prošel crash testy.
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.