Někdo ukradl zdravotní dokumentaci Schumachera a nabídl ji k prodeji

Management Michaela Schumachera vydal zprávu, podle které někdo nabízí lékařské záznamy sedminásobného mistra světa k prodeji médiím.
Někdo ukradl zdravotní dokumentaci Schumachera a nabídl ji k prodeji

Mluvčí potvrdila, že zdravotní dokumentace Schumachera byla skutečně ukradena. Otázkou zůstává, zda dotyčná osoba skutečně nabízí k prodeji pravé dokumenty. 

Sabine Kehm média důrazně varuje před publikací jakékoliv části dokumentů. „Zdůrazňujeme, že publikování podobných dokumentů a dat je zakázané. Obsah lékařských zpráv je zcela soukromý a důvěrný a nesmí být přístupný veřejnosti. V každém jednotlivém případě budeme žádat obvinění ze spáchání trestného činu a požadovat odškodné pokud dojde k vydání obsahu nebo jeho části.“

Podle německého Bildu je dokumentace na prodej za 50 tisíc euro. Policie už celou záležitost vyšetřuje. Pachatel se musel dopustit spáchání hned několika trestných činů. 

Diskuze (13) Další článek: Red Bull popřel snahy o stavbu vlastního motoru
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
18:52 | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
17:25 | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.
17:23 | Americký jezdec Logan Sargeant, který závodí ve F3 za tým Charouz Racing System, se stal členem jezdecké akademie Williamsu.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00