Nejlepší souboje první části sezóny 2019

Formule 1 a nuda? Poslední závody přinesly úchvatnou show. Letos jsme navíc viděli také řadu pěkných předjížděcích manévrů. Většinou se o ně starají zástupci nové generace.
Nejlepší souboje první části sezóny 2019

Formile 1 vybrala na Instagramu pět nejlepších předjížděcích manévrů. Najdete je níže. Mezi jednotlivými videi se můžete přepínat pomoci šipek uprostřed.

Ve výběru jsou: Verstappen (Rakousko), Leclerc (Velká Británie), Sainz (úvod Monaka), Russell (Rakousko) a Leclerc (Monako).

Pokud si myslíte, že vybrat jen pět manévrů ze 12 závodů je málo, tak na Youtube formule 1 najdete hned 10 nejlepších manévrů

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Revoluci příští rok nečekejte, připomíná šéf Mclarenu

13:43 | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
4. prosince | Roy Nissany dnes pokračuje v testování s Williamsem. Včera řekl, že mu trvalo 4 kola, než si na vůz zvykl.