6
Fotogalerie

Nejlepší sázková poradenství na jednom místě pouze na SportBreak

Snili jste někdy o tom, že byste se koukali na televizi, skvěle se bavili a ještě přitom vydělávali? Sázkové poradenství SportBreak z tohoto snu může udělat skutečnost! SportBreak nabízí desítky dlouhodobě ziskových sázkových servisů. Od vašeho cíle vás dělí pouze registrace. Je to jednoduché, pohodlné a rychlé.

Jak verifikace a sázkové poradenství SportBreak funguje?

SportBreak je platforma, na níž se sdružují profesionální sázkaři a sportovní fanoušci. Profesionální sázkaři zde zaznamenávají své tipy a nabízejí je k prodeji širší veřejnosti. Sportovní fanoušci si tyto tipy mohou zakoupit a sázet podle nich. SportBreak je ovšem ještě mnohem víc!

Přehledné statistiky všech sázkových servisů

Všechny tipy sázkových servisů na SportBreak jsou pečlivě schraňovány a vyhodnocovány, aby z nich byly vytvářeny přehledné statistiky, které vám pomůžou při vyhledávání správného sázkového servisu. Ze statistik se dozvíte všechny důležité informace, jako například:

  • Na jaké sporty daný servis sází
  • Kolik tipů měsíčně poskytuje
  • Jaké sázkové kanceláře používá
  • Jakého zhodnocení dosahuje a jakou úspěšnost tipů má
  • Zisk v jednotlivých měsících
  • A samozřejmě i celkovou historii tipů
Statistiky sázkových servisů na verifikaci SportBreak - zdroj: sportbreak.cz

Možnost zasílání tipů na e-mail a mobil

Aby vám nic neuniklo, všechny zakoupené tipy vidíte přímo na svém účtu ve SportBreak. Tipy jsou zasílány také na váš e-mail a budete-li si to přát, také na váš telefon prostřednictvím aplikace Telegram.

Non-stop zákaznická podpora

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, připravena je zákaznická podpora. Ta vás s úsměvem na tváři pomůže v jakýchkoliv nesnázích a to ve dne v noci, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

5 dní zdarma pro nové zákazníky

Každému novému zákazníkovi dáváme 5 dní sázkového servisu navíc (stačí si napsat na zákaznickou podporu), při nákupu více balíčků od jednoho sázkového servisu pak můžete dostat další dny navíc!

Vydělávejte tím, co vás baví!

Ať už jste fanoušky fotbalu, hokeje, tenisu, basketbalu, atletiky, házené, volejbalu, e-sportů nebo jakýchkoliv jiných sportů, SportBreak vašeho koníčka dokáže proměnit v aktivní zdroj příjmů. Začněte žít svůj sen hned teď!

Doporučujeme

Články odjinud