Teflonso, Black Jack, stříbrná liška — nejlepší přezdívky jezdců formule 1

Spousta jezdců formule 1 měla přezdívku. Některé odrážely negativní vlastnosti jezdce, jiné vycházely z jména a ostatní vyjadřovaly respekt k závodním kvalitám.

James Hunt: Hunt the Shunt (James Šrot)

Jamese Hunta zná většina fanoušků a to nejen kvůli filmu Rivalové. Mistr světa z roku 1976 ve svých začátcích často boural a tak je jedním z těch, u kterých se větší počet nehod a agresivní chování na trati promítlo i do jejich přezdívky.

Klepněte pro větší obrázek

Foto: Getty Images / Darrell Ingham, Express, Central Press, Pascal Rondeau, Fisher, Victor Blackman, Clive Mason, Express, Simon Bruty, Paul Gilham, Bryn Lennon, Anton Want

Sledujte F1Sport.cz na Facebooku Další článek
21:48 | Twitter anketa: Souhlasíte se zavedením svatozáře?
18. července | Antonio Giovinazzi (Haas) a Lance Stroll (Williams) testovali pro Pirelli.
17. července | Během noci dojde k přesunu webu na jiný server. Pokud v noci napíšete do diskuse příspěvek, nemusíte ho zítra najít.
17. července | Leclerc by měl testovat s Ferrari v sezónních testech po GP Maďarska.
16. července | Ricciardo před startem mění komponenty. Penalizace ho čeká pouze za MGU-H, ale na jeho postavení na roštu to nemá vliv.