Nedvěd, Elkann, Leclerc a gól. Jezdec Ferrari si zahrál fotbal

Charles Leclerc měl včera nabitý program. Stihl otestovat pneumatiky pro příští rok i vstřelit branku v charitativním zápase.
Foto: Getty Images 
Nedvěd, Elkann, Leclerc a gól. Jezdec Ferrari si zahrál fotbal | Foto: Getty Images

Charles Leclerc v úterý odjel na okruhu Paula Ricarda 83 kol na pneumatikách do přechodných podmínek a 58 kol na pneumatikách do mokra. Po skončení testu nasedl na letadlo a přesunul se do italského Turína, kde se hrál tradiční charitativní zápas Partita del cuore.

Leclerc to s míčem umí, jak vloni předvedl Sebastianu Vettelovi (titulní fotografie). V zápase mu dokonce podařilo vstřelit branku.

Gólovou akci začal Pavel Nedvěd, který přihrál předsedovi představenstva Ferrari Johnu Elkannovi. Jeho pokus zastavil soupeř, ale proti Leclercově dorážce už neměl šanci.

Kromě zmíněných jmen byli na trávníku také Carlos Sainz, Antonio Giovinazzi, Gigi Buffon nebo Eros Ramazzotti. 

Leclercův týmový kolega Carlos Sainz následně putoval opačným směrem. Dnes usedne do upraveného vozu Ferrari a bude pokračovat v testech na francouzském okruhu.

Když už jsme zmínili Pavla Nedvěda, ten navštívil paddock formule 1 v roce 2003 a to při příležitosti Velké ceny Monaka.

Klepněte pro větší obrázek
Foto: Getty Images /  Clive Rose
Další článek: MiniDrivers a GP Monaka 2021

12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)