Nedostal jsem z vozu maximum, řekl Alonso po první kvalifikaci

Alonso je v prvni rade obrovskej zoufalec. V F1 mu to neklape, zaziva totalni frustraci, v nejlepsich timech uz jezdil, vsude nadelal problemy a zmatek uz nema v podstate ani kam prestoupit. Vymysleli tohle INDY aby mu nejak zdvihli reputaci. Na fotografii samotnej Alonso vypada vystresovanej a videt ze se neciti zrovna moc komfortne. Kdyby to slo vzit urcite by uz do toho nesel, amerika je uplne jinej surovey svet, tam se neda klickovat jak v evrope, tam bud vyhrajes nebo si mrtvey, nikto nebere vohled na nic .....

a.k.a. Important, Moc široký do zákruty, Enzo Fiat, Drako | I am writing in pure Husákofština, cause lot of elite readers don't understand čobolácky asiatic language.

pejdaa  |  21. 05. 2017 15:31

Jinak jistě, Alonsovi v tomto závodu budu fandit, aby se ukázal..
Ale vzhledem k tomu, že mají defakto totožné vozy, protože šasi mají od stejného výrobce, potom tedy je tetnto sport více přikloněn kvalit pilota..
A jestli je Alonso titulován nejlepším pilotem na světě, tak by všem měl ukázat záda nehledě na to, jestli se jedná o závody F1, kde musí brzdit do zatáček, či Indy 500, kde se jezdí jen dokola na plný plyn.
Tento závod opravdu ukáže, jak je Alonso dobrý, komplexní pilot.
Pro nejlepšího pilota na světě musí platit jasná výhra... V opačném případě se jedná o dobrého pilota v nejlepším voze...

FrancoisCEVERT  |  21. 05. 2017 16:32

Tak i v INDY dobré týmy jezdí v předu a špatné v zadu, a samotný jezdec to tak až moc ovlivnit nemůže, je to dlouhý závod 800km a hodně kol, proto okolní vlivy a situace zde mají větší pravděpodobnost ovlivnit výsledek než v F1,..proto Tvé tvrzení, že pro nejlepšího pilota na světě musí platit jasná výhra je irelevantní. Jsem velkým fandou Gabby Chavese,..moc šancí mu nedávám,..úplně by ale stačilo, kdyby si s Alonsem vyměnili týmy a hned by se Chaves objevil v předu a Alo místo Gabbyho na chvostu, takže kvalita připravenosti týmů zde hraje velkou roli,..
P.S. Na názoru, že F1 o proti INDY je mnohokrát bezpečnější, si trvám,..jak konstrukci vozu tak povahou únikových zón okruhů,..

pejdaa  |  21. 05. 2017 16:48

OK.. připravenost týmů na uctihodných 800 km... to beru...
Ale tady ted byly ve hře kvalifikační kola, kde piloti jezdí samostatně, tedy nejsou ovlivněny okolními vlivy, pomalejšími piloty a tak... a proto by zde měl být Alonso přeci nejlepší ne?...
Já jen tímto narážím na to, že pojem nejlepší pilot neexistuje.. je to stejný nesmysl, jako tvrdit, že ve stínu je 20 stupnu a na slunci je 30..
Nejlepší pilot neexistuje.. nejlepší pilot by mel s prumernou technikou vyhrávat.. Průmerný pilot s nejlepší technikou vetšinou vyhraje..
Prostě bla bla bla... je to jen narážka na to, že Alonso nejlepší pilot není, jak zde média, a fandové tvrdí..

No tvé narážky maj podstatnou vadu, a to tu, že ty jezdce neporovnáváš v nějaké izolované bublině. Vezmi jezdce jaké chceš, dej jim nějaké auto, vyber dráhu, dej jim stejnej čas na učení a pak jim dej třeba 10 závodů a ten kdo se umístí nejlépe, tak vypadá na toho nejlepšího. No pokud vezmeš Alonsa z F1 a dáš ho do nového prostředí Indy, pro něho zcela novým autem, pro něho novou tratí, a dáš mu týden čas kde ostatní zkušený borci maj najeto pozádu to co Alo za ten tejden najezdil, tak tvá snaha jak ukázat že Alonso nej není je dosti marná. Je to jako kdyby Alonso vyzval že kdo chce dokázat že je lepší než on, nechť přijede ke němu na kartingovou dráhu že si to tam rozdaj s jeho károu Uvědomuješ si vůbec že Alonso si kvalifikaci s takovým výkonem od Hondy vyzkoušel jen jednou před samotnou kvalifikací? Nevím kde dnes skončí, ale nepochybuji že prostor na učení a zlepšení se tam Alonso ještě má habaděj, jak v poznání auta, nastavení auta, tak v rytmu i každém detailu na samotné dráze, zkušenoti v síle větru, přilnavosti atd atd. Příští rok tam bude lepší, když to letos stačit nebude, to dá rozum ne? Nebo myslíš že se tam už vše naučil, vše si vyzkoušel, nikdo v tom nemá výhodu a jde jen o um jezdců? To nám chceš namluvit?

#BelieveInAlonso

superklidas  |  21. 05. 2017 18:00

Snažíš se Míšo, ale Alonso není nejlepší.. smůla. To tvrdí jen totální idioti.. Změřit se to nedá.. a kdo to tvrdí je pyča bez mozku.. Fanatismus si jdi zkoušet do Korey.. tam jsou na to zavedení..

superklidas  |  21. 05. 2017 18:04

Ale opovaž se málo brečet nebo tleskat.. a uvidíš kde skončíš.. ALonso je dobrý pilot, špatný člověk, na vítězství už nedosáhne nikdy v ničem, a vytrubovat o sobě jak je nejlepší poté co nic nevyhrál spoustu let, to je dost trapný.. To víš sám nejlíp..

Pouze věcně reaguji na jeho komentář, fanatického tam není nic, argumenty jsem předložil.

#BelieveInAlonso

FrancoisCEVERT  |  21. 05. 2017 18:08

tak v tomhle pejdoo souhlasím, že Nej-lepší pilot vlastně ani neexistuje,...celkem i ta cena triple crown je velký nesmysl,..to že v dávné historii někdo vyhrál tři závody, a pak zpětně z toho další někdo udělal cenu, která se na dnešní dobu už bere jako náhoda je spíše pro dobrodruhy, než pro Nej-lepší jezdce,..které stejně nelze objektivně poměřit...to jo,..

pejdaa  |  21. 05. 2017 15:23

Chvíli jsem na to koukal a zrovna jel Alonso.. a celou dobu jel na 4. převodový stupeň..
Přitom ze záznamu Bourdaise v době nehody jel na 5....

pejdaa  |  21. 05. 2017 16:17

wtf?... jsem psal, co jsem viděl a pitomcové zase mínusují?
Fakt jdete lajkovat na FB... tady je diskuze...

FrancoisCEVERT  |  21. 05. 2017 16:39

když,..rád někdy píšeš pyčovyny,...,..pak Ti i na dobré příspěvky dávají "mínus",..jako nějakému šášorovi,..

pejdaa  |  21. 05. 2017 16:49

a co byla pyčovina?...
Ty ses na to nekoukal?
Oba jeli s hondou, a alonso jel na 4... a bourdais na 5...
A pak tu čtu, že nevymáčkl z vozu maximum... tak třeba stačilo zařadit 5ku.

FrancoisCEVERT  |  21. 05. 2017 17:22

tak, teď třeba ne, ale dříve si občas dobře "zabodoval",..
sleduješ to dobře,..mne by ani nenapadlo, se tak zamyslet, že Alo jel na 4. a Burdais na 5. rychl. stupeň,..proto ta rezerva maxima tam ještě může být, ale Burdais ukázal, že to maximum nějak přestřelil,..,..tak nevím, spíše by Alo neměl tak veřejně moc kecat o nějakých maximech, ať se zbytečně neztrapní,..

Eric888  |  21. 05. 2017 17:30

To je dost tristní, jít si pro Triple Crown a nepochopit pětku.


1 2 3