Nebylo vždy hezké vidět, že vám volá Marko, vzpomíná Ricciardo

Triper  |  02. 06. 2019 18:55

Nedá mi to se nevyjádřit k těm příspěvkům pode mnou. Za prvé Marko rozhodně není idiot. Dále pak je třeba si uvědomit, že žádný z pilotů není ani zdaleka normální člověk ve srovnání s tím co si vůbec dovedeme představit. Jsou to extrémně soutěživí a adrenalin hltající osobnosti, navíc obdařeni takovými schopnostmi, že v podstatě nikdy nezažili prohru a pokud ano, určitě si ji nepřipustili...
A teď si představte, že po nich budete chtít, aby se chovali jako normální lidé...

inzenyr.z.boxu  |  02. 06. 2019 10:29

Tak Ricci má snad ve smlouvě nebo by to měl mít i v hlavě, že na jeho pracovní nářadí to jest ruce a nohy by si měl dávat bacha. Pokud někde hraje tenis nebo závodí na skútru tak prostě riskuje. F1 je pořád jeho práce. Jako baletka si nemůže zlomit nohu tak si on musí dávat pozor na jiné věci. A vytmavil by mu to každý jiný šéf, nejen Marko. To, že je tento pán podivín a má svoje mouchy je věc další, nemotal bych to dohromady. Některým mladíkům ten luxusní životní styl trochu vlezl na mozek. Samá zábava, adrenalin, užívají si plnými doušky - super, přeju jim to, ale v každé chvíli to může skončit.

Ferda.  |  02. 06. 2019 10:36

Zapoměl jsi na jednu důležitou a zásadní věc. Všichni dnešní začínající jezdci přicházejí o dětství a to je pak těžké je udržet na uzdě, když si alespoň mládí chtějí trochu zpestřit.

inzenyr.z.boxu  |  02. 06. 2019 10:40

To je problém ale i fotbalistů, třeba těch z chudé Afriky. Přijdou do zcela nového světa, topí se v penězích a tropí hlouposti Já myslim, že si to jezdci zpestřují až až..Vím, že je to hrozný stres a tlak, ale pořád by tam měla být aspoň trochu nějaká pokora.

Ferda.  |  02. 06. 2019 10:44

Já bych řekl, že stejný nápor je na všechny děti které chtějí dělat vrcholový sport úplně stejný. A hlouposti k dětsví patří a není síla, která by to zastavila. Dobré je to, že tyhle drobné úrazy jsou ve sportovní aktivitě.

kobab  |  01. 06. 2019 18:40

Marko a jemu podobní v F1 vedou jezdce F1, což jsou až na pár výjimek v podstatě děti. Pokud továrna s mnoha stovkami zaměstnanců vyvíjí a vyrábí závodní auta na vědeckém základě se zaměřením na každý sebemenší detail, od jezdce se přirozeně očekává, že to snažení a investice nějakou svojí zbytečnou vylomeninou nepo*ere. Jakkoliv jsou někdy Markova vystoupení kontroverzní (i když vždycky pochopitelná), je jasné, že zvládnout ty spratky chce pevnou ruku.

Ale nemusí to dělat na styl Hitler Jugend

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

Souhlas, ale to by musel vzdy ridit v nejlepsim zajmu tymu. A to on nedela. Vybira si z buhvi jakych duvodu sve mazanky, tem strani a skodi nejen svemu tymu, ostatnim jezdcum a nakonec cele F1. Pusobi, receno slusne podivne. A to je v tak drahem sportu dost velky prepych. Jdu si dat Kofolu.

karelse

Marko je vyloženě id.iot. Webber před ním musel skrývat že má zlomené žebro tuším atd atd......ču.ráci jako on patří buď do současného McL (Carlos by odešel nahned) a nebo do vlaku.

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

pejdaa  |  01. 06. 2019 23:47

a proč id.iot? Id.ioti jsou ti piloti, kteří se ve volném čase vysekaj na kole. Promin, ale vysekat se na kole může jen id.iot.. A jestli mám s někým smlouvu, za kterou mu zaplatím půl miliardy ročne a pilot nemůže, pže se vyboural na kole, tak je id.iot Marko?.. prober se!!!

pejdaa  |  02. 06. 2019 00:13

objednej si domů zedníka, okenáře, cokoliv. Zaplat mu předem a pak mu zavolej a on ti řekne, že má zlámanou nohu. Budeš ho chválit? Nebo budeš o sobě říkat, že jsi idi.ot?.. toto je to samé..

pejdaa  |  01. 06. 2019 15:47

Přitom dědek senilní si chtěl jen povídat a někoho nas*rat.. jak to senilní dědci uměj..

Pěknej článek, celkově v F1 a na cestě do F1 se jezdci setkají s neuvěřitelným tlakem a je to hodně drsný. Myslím, že většina lidi nemá vůbec potuchu. Marko i když působí jako zm.rd tak svou práci dělá dobře

S-hejterr  |  01. 06. 2019 12:13

Marko je sice ulhaný hajzl jako Don.dal, ale na ty jezdce musí být tvrdý, jinak by se znovu spálil jako s nepřesvědčivým Fetlem ze kterého udělal strojvedoucího a vlastně neumí jet ani rovně.

Pavel Mandát  |  01. 06. 2019 12:26

1 2