Neakceptovatelné, řekl Whiting. Ocon se omluvil

feesee  |  12. 11. 2018 20:41

Zajímalo by mě, zda Maxík považuje za idiota i svého otce, který v podstatě stejným způsobem (tj. jedoucí o kolo zpět) vyřadil na stejné trati lídra závodu J. P. Montoyu tuším v roce 2001.

Majkl666cz  |  13. 11. 2018 00:11

feesee : "V podstatě stejným způsobem" máš na mysli ten manévr kdy Jos naboural do Montoyi zezadu tak že mu špičkou nosu svýho auta málem urazil tu TV kameru co má jezdec 20 cm nad hlavou ? Věřím tomu že podobnou **čovinu je v současným startovním poli schopnej předvést zase jenom jezdec se stejným příjmením. A nebo zavinit něco podobnýho kvůli tomu jeho kličkování v brzdné zoně. Proboha kolikrát on po*ral závod někomu druhýmu. Do Ricciarda idiotsky naboural na Hungaroringu tak že už chudák jel jen 50 metrů. A dalo by se dlooouze pokračovat. Red Bullu s tímhle d.e.m.entem za volantem prostě nemůžu fandit.

Ayrton Senna Rostipn  |  12. 11. 2018 17:16

Ocon se omluvil na sociálních sítí....................demence tohoto věku. Co takhle mít kuráž a omluvit se člověku osobně.

Majkl666cz  |  12. 11. 2018 17:00

Absolutně nesouhlasím. Oba k tomu přistoupili jak uplní pitomci. Kdyby nebyl Verstappen uplnej d.e.b.il což je, nenajížel by do defenzivní stopy jak při souboji nechal by se podjet a Ocon by uháněl pryč a Verst. v klidu vyhrál. Ale proto že to je jednoduchej d.e.b.il nechce pustit rychlejší auto za žádnou cenu před sebe. Dobře mu tak. A ještě bude po závodě vzteky bez sebe a chce druhý mlátit ? Ty vole ten by musel dostat od ostatních přes tu hranatou držku už aspon desetkrát a naprosto po zásluze. Je to absolutní d.e.m.ent a je to vidět už od pohledu

Sebastian Vettel Killa-Gorilla  |  12. 11. 2018 17:07

rychlejší auto je to o kolo zpět? aha Ocon je ještě větší kre tén než Emil když bojuje s leaderem závodu když je KURv A o kolo to je docela důležitá věc nebo ne

r126pkp  |  12. 11. 2018 17:32

podívej se na video, že v těch posledních kolech byl rychlejší, nebo pomalejší a proto Maxíka dojel?

Oba dva jsou to pitomci, ale jsem rád že Ocon dal sežrat spratkovi jeho vlastní medicínu. Nikomu bych to nepřál tak jak jemu za ty prasárny co předvádí od doby co F1 jezdí.

Ocon je dobrej a tyhle dramata mame rádi :D

Ayrton Senna crazytunny  |  12. 11. 2018 15:17

Verstappen jezdí jako prase a vyjimečně narazil na stejného pablba.....

Až, nebo jestli bude Emil jednou jezdit o titul, čekám jak bude kvíčet když narazí na podobnýho pablba....

Naprosto souhlasim s temi co tady pisou ze se konecne neco deje. Jen vic takovych chyb a kolizi. Ono se totiz chce, aby kazdy jezdil jak robot a nejak jsme si na to zvykly. Pred dvaceti lety byly zavody jine v tom, ze dojelo do cile 6 pilotu, nebot jim selhavala technika. Ted je vsechno az moc spolehlive, tak se dela nejvetsi humbuk kolem puchyrku na gume a z Richterova ustriknuti se nad Hamiltonem. No a kdyz uz se konecne stane kolize jako tato, tak by si tady polovina lidi nejradeji rozmlatila tlamy a te druhe polovine se nadava do EU multikulti korektnich slunickaru.

Tak si radeji jen v klidu zahejtujme na nemehlo pilota a pojdme dal fandit a ne si vyhrozovat a tahat sem politiku.

Vidim to podobne, hlavne s tou spolehlivosti, zabila totiz nahodne vysledky. Jakmile tu mame 2-3 tymy co jsou o tridu lepsi nez ostatni, promeni se to v cirou nudu kdyz se nic nedeje

Pepino60  |  12. 11. 2018 13:35

Kdo nemá 50 dioptrií a podívá se na ten snímek vidí, že Ocon je téměř všema kolama za obrubníkem a ten přiblblý Emil se na něj nacpal a zavřel to takovým způsobem, že to nemohlo skončit jinak. Podívejte se ještě jednou pozorně na záznam nebo stačí i ten snímek a řekněte rozumně: kde měl Ocon ještě uhnout??!! Za svodidla??!!

To je to o čem mluvím. Všichni to porovnávají s bojí o pozici. Ale tohle nebyl boj o pozici. Ocon byl o kolo pomalejší. To je ten rozdíl, který lidé nechtějí pochopit.

Sebastian Vettel BMWforever  |  12. 11. 2018 13:53

Nesouhlasím.
To je pohled jen tak, jak to bylo v TV.
Ale podle informací byl Oconpředjet Maxem pod modrýma vlajkama. Potud vše OK.
Pak už ale Ocon může bojovat o pozici, při snaze vrátit se do stejného kola.
Teprve pak by zase hrozilo, že bude dostávat modré vlajky.
V první chvíli jsem měl názor, chyba Ocona na 100 %. Jenže to byl jen incident samotný.
Když přišly další info, Ocon měl právo bojiovat (dělal to dřív i Alonso tuším se Sebem) o pozici. Jenže Emil jezdí jinak. Nenechá prostor. Možná se mu to teď začne vracet. A když bude bojovat nejen o vítězství v závodě, ale i o titul mistra (a to možná bude), bude ho tento styl bolet víc. A pozná to i z té druhé strany.

r126pkp  |  12. 11. 2018 14:05

Tak, tak každá karta se jednou obrátí. Kdo jinému jámu kopá .........

Kimi Räikkönen frantin  |  12. 11. 2018 13:31

Pokud se podíváte na záznam, Ocon byl na konci rovinky rychlejší a volil vnější stopu, aby umožnil Maxovi předjetí a v nájezdu výhodnější stopu, pak následuje pravá, která byla výhodnější pro Ocona, tak to zkusil, stejně jako Vettel v Japonsku. Bohužel Dutohlav si myslel, že když je v první zatáčce na vnitřku, tak si do druhé volil stopu a choval se tak, jako by byl na trati sám a nenechal Oconovi žádné místo a ten už nemohl nic dělat. Ano chybu v tu chvíli vidím u obou a přiklonil bych se k závodnímu incidentu.

Pro mě osobně je šílené, kolik lidí hází vinu na Verstappena.
To je ta dnešní "připos*aná doba". Hlavně být s každým zadobře, nikde žádný konflikt a i když je někdo v právu, musí ustupovat. Přesně tohle řekl onen sluníčkářský Hamilton.
Ne, Verstappen byl v právu. On byl leader závodu a Ocon pokud se chtěl dostat do stejného kola s Verstappenem, měl to udělat tak aby nikoho neohrozil. Jenže on se tam cpal jako kdyby bojoval o první místo.

Je šílené, jak lidé v právu mají ustupovat. Podle Hamiltona mu tam měl Verstappen nechat místo. Proč? Ocon v právu nebyl. Leze mi krkem ten dnešní alibismus, sluníčkaření, rovnoprávnost.
Ne, pokud jsem v právu, budu za své právo bojovat. Zloději nebudu otevírat svůj dům, muslimovi nenabídnu svoji dceru a nebudu pouštět Ocona, kterému o nic nešlo.
Hamilton prohlásil, že Verstappen měl co ztratit a Ocon ne. Takže vždy budeme ustupovat těm, kteří nemají co ztratit? Třeba vrahům?
Já teda rozhodně ne. Ocon byl ten špatný. Ocon udělal co dělat neměl. A pro ostatní je on mučedník? Nikoli. Ocon je vinen,
Nejde o následky toho co se stalo. Jde o příčinu. Ocon se tam neměl cpát.

Lewis Hamilton all.or.nothing  |  12. 11. 2018 13:24

vždycky jde jak o příčinu tak následek a jejich vzájemný vztah, oddělovat to nelze v ničem, ani ve sportu

r126pkp  |  12. 11. 2018 13:35

a kdo těm lidem zavdal tu šanci aby se o Verstappenovi tak vyjadřovali? Nebyl to náhodou on sám?

Kimi Räikkönen frantin  |  12. 11. 2018 13:46

Co děláte sám, to je Vaše věc, ale nepsaným pravidlem slušnosti mezi závodníky je neohrozit druhého na životě a sportovní chování fair play. Zřejmě podle Vašich názorů, které zde prezentujete, Vám toto asi nic neříká a blbuvzdorně se zastáváte pilota, který tyto hodnoty neuznává a jezdí jako prase. Kdyby nechal v té zatáčce 1m místa a jel jí zeširoka, nic by neztratil na rychlosti a i kdyby, měl by výhodu DRS na další rovince. Stačí jen přemýšlet. Pokud sám máte ŘP,, tak se chováte na silnici stejně jako Max ? No tak podrž koště.


1 2 3 4 5 ... 8

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.