Návrat k Force Indii by byl těžký, tvrdí Hülkenberg

Nico Hülkenberg odmítl potvrdit slova Eddieho Jordana o návratu k Force Indii a říká, že zatím není rozhodnuto, kde bude příští rok jezdit.
Návrat k Force Indii by byl těžký, tvrdí Hülkenberg

Jordan vsadil svoji pověst na to, že se Hülkenberg vrátí do indické stáje, a v posledních letech se v takových záležitostech nemýlil.

"Je to těžké," komentoval tento scénář německý závodník v Indii. "Šampionát se teď blíží ke konci. Jsme pod tlakem, abychom něco udělali."

"Trvá to. Je třeba vidět celkový obraz se změnami pravidel v příštím roce. Uvidíme, jaké se nám naskytnou příležitosti."

Hülkenberg by rád získal dlouhodobější smlouvu, aby týmy nemusel střídat každým rokem jako doposud. "Bylo by příjemné dosáhnout jisté konzistence, ale záleží to na mnoha faktorech, takže je těžké dát konečnou odpověď."

Že by ale nakonec skončil bez závodní sedačky jako na konci roku 2010, se neobává. "V tuto chvíli ne. Jsou tu příležitosti a já spím v klidu."

"Nechtěl bych čekat do konce sezóny, to je jisté. V Koreji jsem řekl, že bych chtěl vědět do konce měsíce, co budu dělat. Blíží se to a musím si pospíšit."

Další článek: Vettel je možná lepší než Senna, provokuje Ecclestone

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10