Návrat do formule 1 se Villeneuvovi nepodaří, závodit bude jinde

Jacques Villeneuve přiznal, že nenašel žádnou možnost pro návrat do formule 1. Nastal pro něj čas, aby se soustředil na něco jiného.
Návrat do formule 1 se Villeneuvovi nepodaří, závodit bude jinde

"Vypadá to teď dost špatně," řekl Kanaďan k šancím na návrat do formule 1 pro BBC Radio 5 Live. "Letos jsme tvrdě pracovali na návratu a budování týmu. To byla nejjednodušší cesta. Ale nevyšlo to, takže asi už není třeba s formulí 1 ztrácet čas."

"Měli jsme rozpočet na vybudování týmu. Takového projektu se můžete držet jen určitou dobu, než se lidi začnou nudit a přejdou na něco jiného. Bylo to hodně práce a soustředili jsme se jen na to. Všechny ostatní věci, které děláme, jako je NASCAR, šly stranou. Myslím, že nastal čas se zaměřit jen na jednu věc."

I když si Villeneuve minulý týden vyzkoušel závod australských V8 Supercars, svoji budoucnost vidí v NASCAR. Do formule 1 se chtěl vrátit v rámci společného projektu nového týmu s Durangem. Poté, co FIA nevybrala 13. stáj sezóny 2011, se snažil se svými partnery koupit již existující tým formule 1, ale ani tato cesta mu nevyšla.

Diskuze (33) Další článek: Mosley se do čela FIA vrátit nechce, podporuje Todta
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.
15. ledna | Ferrari by mělo mít 17. února (den před testy) v Barceloně filmovací den.