Návrat Caterhamu mají zaplatit fanoušci

Zatímco Marussia končí, Caterham se chce vrátit a v Abú Dhabí se opět postavit na startovní rošt. Pomoci tomu má crowdfundingový projekt.
Návrat Caterhamu mají zaplatit fanoušci

Cílem Caterhamu je podle Sky Sports vybrat do 14. listopadu 2,35 milionů liber. Přispět může kdokoliv. Jak už to v těchto kampaních chodí, za příspěvky dostanete odměnu. Za 1 000 liber se vaše jméno objeví na voze, můžete ale také získat přední či zadní křídlo nebo vstupenku do garáže. Pro drobnější přispěvatele jsou připraveny boty, tričko apod. 

Pokud chcete více informací a zapojit se do kampaně, můžete použít na Twitteru hashtag  #RefuelCaterhamF1.

Objevily se už ale i velmi kritické hlasy. Někteří novináři otevřeně mluví o obrovském cynismu a pokrytectví. Caterham prý hodlá vybrat peníze jen a pouze proto, aby se postavil na start v posledním závodě, dostal peníze od držitele komerčních práv a následně se vypařil.

Další článek: GP Brazílie: V prvním tréninku byl nejrychlejší Rosberg, Juncadella boural

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.
8. srpna | Mexiko zůstane ve F1 nejméně do roku 2022.
8. srpna | Robert Kubica dokončil všechny letošní závody. Přesto odjel o 23 kol méně než Verstappen a Hamilton. #F1Fakt