Nasr a Gutiérrez oznámí své plány do dvou týdnů, Williams ve čtvrtek

Pomalu ale jistě dostávají jezdecké sestavy pro příští rok konkrétní obrysy.
Nasr a Gutiérrez oznámí své plány do dvou týdnů, Williams ve čtvrtek

Williams oznámí svou jezdeckou sestavu za týden – 3. listopadu. Předpokládá se, že zůstane Bottas a končícího Massu nahradí Stroll.

Dotazům ohledně své budoucnosti čelil na domácí půdě Esteban Gutiérrez. „Myslím, že Haas byl v médiích docela jasný, řekl, že chce počkat jště několik závodů,“ uvedl Gutiérrez. 

Mexičan přiznal, že zvažuje nějaké možnosti, takže už nemůže déle čekat. Dal i termín. „Mělo by to být v příštích dvou týdnech“.

Za dva týdny bude Grand Prix Brazílie a právě tam by měl oznámit své plány Felipe Nasr. „Počkejte do Brazílie.“ Na dotaz, zda tam něco oznámí, řekl: „Doufám, že ano. Mohu vám říci, že na tom usilovně pracujeme.“ 

Nasr byl jedním z potenciálních kandidátů na sedačku u Force Indie. Žádná jednání s tímto týmem prý ale nevedl. 

Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Rosberg nebude dobrý mistr světa, měl říct Ecclestone. Bylo to jinak.

10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10