Nasr a Gutiérrez oznámí své plány do dvou týdnů, Williams ve čtvrtek

Pomalu ale jistě dostávají jezdecké sestavy pro příští rok konkrétní obrysy.
Nasr a Gutiérrez oznámí své plány do dvou týdnů, Williams ve čtvrtek

Williams oznámí svou jezdeckou sestavu za týden – 3. listopadu. Předpokládá se, že zůstane Bottas a končícího Massu nahradí Stroll.

Dotazům ohledně své budoucnosti čelil na domácí půdě Esteban Gutiérrez. „Myslím, že Haas byl v médiích docela jasný, řekl, že chce počkat jště několik závodů,“ uvedl Gutiérrez. 

Mexičan přiznal, že zvažuje nějaké možnosti, takže už nemůže déle čekat. Dal i termín. „Mělo by to být v příštích dvou týdnech“.

Za dva týdny bude Grand Prix Brazílie a právě tam by měl oznámit své plány Felipe Nasr. „Počkejte do Brazílie.“ Na dotaz, zda tam něco oznámí, řekl: „Doufám, že ano. Mohu vám říci, že na tom usilovně pracujeme.“ 

Nasr byl jedním z potenciálních kandidátů na sedačku u Force Indie. Žádná jednání s tímto týmem prý ale nevedl. 

Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Diskuze (9) Další článek: Rosberg nebude dobrý mistr světa, měl říct Ecclestone. Bylo to jinak.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".