Náš start v šampionátu ohrožen není, ujišťuje Force India

Tým Force India rychle zareagoval na zveřejnění informací o neplnění povinností vůči britským úřadům a vydal prohlášení, v kterém veřejnost ujistil, že závodit bude.

"Účast Force Indie v šampionátu formule 1 není a nebude ohrožena," uvedl majitel indického týmu Vidžaj Mallya. "Není úplně neobvyklé, že společnost předloží své účty pozdě, důvody bývají různé."

"Force India neustále komunikuje s Companies House (instituce britského Ministerstva průmyslu a obchodu, která vede obchodní rejstřík) a 27. ledna jí byla prodloužena lhůta do 25. února."

Mallya na závěr ujistil, že jeho tým podniká "všechny nezbytné kroky", aby termín 25. února dodržel. Companies House hrozí týmu likvidací proto, že stále ještě nepředložil své účetnictví za rok 2008, více zde.

Další článek: Motor Cosworth prokázal v testech dobrou spolehlivost

14:49 | Za tým Charouz ve F3 bude letos jezdit sedmnáctiletý francouzský jezdec Reshad de Gerus.
14:35 | FIA potvrdila odklad závodu 24 hodin Le Mans z poloviny června na 21. a 22. srpna. Pořadatelé věří, že v té době budou moci přivítat větší počet fanoušků.
14:10 | Pietro Fittipaldi bude opět zastupovat Romaina Grosjeana. Tentokrát v IndyCar v závodech (ovály), kterých se Grosjean nezúčastní.
11:19 | Jack Aitken zůstává rezervním jezdcem Williamsu.