Narajn Kartykejan se v Indii vrátí do kokpitu HRT

ja_to_rikal  |  18. 09. 2011 11:14

no HRT chapu, kazdej dolar je potreba, nechapu ale Kartykejana. Dojede posledni, to mu asi v popularite doma moc nepomuze, spis naopak.

DanWesson  |  18. 09. 2011 10:53

Nabízí se otázka, místo koho "Kůtrapálí" pojede.. Fakty:
- blíží se nám konec sezóny
- šance na body je nulová
- je třeba vydělávat...
mám takový pocit, že Tonio se v indii povozí tak akorát na slonovi...

Sportsman  |  18. 09. 2011 07:51

Dnes jsem se výjimečně rozhodl podívat do zdejších diskuzí, ale když jsem viděl, co někteří napsali, začal se mi pomalu, jistě zvedat žaludek. Jak může vůbec někdo tvrdit, že Narajn Kartykejna patří do McLarenu. Všem se při pouhém vyslovení jeho jména vybaví charakteristika podprůměrného jezdce, jenž nemá na nic jiného, než na ,,hájení'' barev stájí na chvostu pole typu HRT, resp. týmy v minulosti typu Spyker, Super Aguri, dokonce i Honda.

Myslím si, že i kdyby byl Narajn přesunut do nějaké špičkové stáje, pořád by nedokázal všechny přesvědčit, že má na to, aby porážel špičkové jezdce. Jestliže by jej náhodou někdy někdo dal do McLarenu, ale to je samozřejmě nemožné, a proto se jedná o pouhou teorii, dojížděl by nejlépe někde kolem 12.-13. místa. Jestliže by v té vymyšlené sezoně získal jeden dva body, byl nesmírně štastný.

Vzpomínám si na některé uživatele, jak kdysi kritizovali Kovalainena v době jeho působení u Rona Dennise.

Petkar1  |  18. 09. 2011 13:49

Koviho hodně kritizovali, to je každej chytrej, ale teď v Lotusu jezdí celkem dobře. Věřím tomu, že příští rok už urve nějakej ten bodík

Myslim si že Heikki v meku nebyl špatný...jen spousta věcí hrála proti

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

Heikki byl v mcLarenu tragický, v Lotusu se vám zdá že jezdí dobře, protože je mezi rovnocenými jezdci.

kristofyk  |  18. 09. 2011 21:11

Přesně tak, nezapomenu na Monzu, kdy měl vítěznou strategii, měl na výhru a místo toho se propadl na 5. místo

traut804  |  17. 09. 2011 21:48

Mít v týmu dva talenty, to by bylo něco!

Sportsman  |  18. 09. 2011 08:26

Vzpomínám si na pár ignorantů, kteří kritizovali Heikkovi, když byl pod vedením Rona Dennise. Heikki byl tenkrát v F1 pouze krátkou dobu, avšak dokázal pro McLaren vybojovat i vítězství, což je na jezdce, který působí ve formuli 1 pouze druhým rokem, velmi pěkné. Je sice pravda, že v následujícím roce jezdil velmi mizerně a sužovaly jej technické problémy, ale stejně vždy nějaký ten bod dokázal ukořistit.

Myslím si, že na to, jak byly jeho jezdecké dovednosti jsou v průměru, o něm psali zejména fanoušci Ferrari a McLarenu komentáře, jako by byl na jezdecké úrovni Badoera nebo tady tohoto indického šaška, kterému Seb dokáže dát již v polovině závodu jedno kolo.

Ačkoliv je Lotus mým oblíbeným týmem, domnívám se, že Kovalainen do něho zkrátka nepatří. Hodil by se tak do Sauberu, Torro Rossa nebo do Williamsu, neboť tam by měl zaručený alespoň nějaký ten bodík. Určitě by dokázal vybojovat více bodů než Maldonado, jelikož ten často jezdí na prachbídné úrovni Lotusu.

Jinak s vaším příspěvkem ohledně Kartykejana nesouhlasím, neboť je to jezdec do počtu. Vzhledem k jeho účasti a ještě k účasti Karuna Čandhoka může být VC Indie velmi zajímavá. Teď mám na mysli zvláště start, který se naposled velmi povedl Liuzzimu. Doufám, že tento husárský kousek nejednou zopakuje, poněvadž je to ještě zábavnější než cirkus.

ja_to_rikal  |  18. 09. 2011 11:18

jenze nejakej ten bod je pro MCL opravdu malo, a pokud ja vim tak ham ve svy druhy sezone mel titul a tu prvni jen o vlasek ne. TAKZE Z KOVIM jaksi neporovnatelny, je to simpatak, ale svymu krajanovy mikovy bohuzel nesahal ani po kotniky.

ja_to_rikal  |  18. 09. 2011 11:16

ty si snad uplne mimo... Kartykejan jezdi tam kde si to zaplati, mezi talenty formatu koba nebo hucka urcite nepatri..... prober se, mclaren nepotrebuje platici jezdce.

BADULA  |  18. 09. 2011 11:22

a sponzor by mohl byt KOFOLA

Sportsman  |  18. 09. 2011 11:36

Nebo nějaký nevěstinec, tedy bordel, který má v logu ženskou s ceckama o velikosti gigantického pomeranče.

davidxman  |  17. 09. 2011 21:36

Je to hnus, nerad se koukám na protekční synáčky zámožných tatínků, přeji jim hodně smůly...

Celková nebezpečnost pole na GP Indie vzroste o 200% díky Karunovi a Narainovi.

Je extrémně talentovaný... Milý Coline, vrať se radši k zubařině. Jestli Narain je extrémně talentovaný, tak jak moc talentovaný je např. Vettel...???
A pokud talentovaný byl, tak talent prošustroval jako jezdce bídného vozu Indie v A1GP (byla tam Indie vůbec?? ), nebo jako testovač Williamsu... Ve 34 letech už má na kahánku, ten tu do 40, jako Rubbi věru nebude a pokud jo, tak to bude stejná haluz, jako kdyby příští rok Marussia brala oba tituly...

Divák F1 od r. 2001 | #26 Daniil "Torpedo" Kvyat | Katherine Legge (2006-21 - fanda již 16 let)


1 2 3 4 5