Na myšlenky na pódium je moc brzy, tuší Ricciardo

Renault do Ruska přijel ve velmi dobré formě. V odpoledním tréninku Ricciardo nestačil jen na nedostižné duo Mercedesu.
Na myšlenky na pódium je moc brzy, tuší Ricciardo

Daniel Ricciardo (2./3.)

Druhé místo v prvním tréninku, třetí ve druhém. To je v podání Daniela Ricciarda a potažmo týmu Renault slušný příslib pro sobotní a nedělní dění. Australan se nechal slyšet, že se ve voze v Soči cítí velmi pohodlně.

„Je to nejspíš poprvé, co se tu cítím fakt nažhavený. Mám z toho dobrý pocit. Už ráno jsme byli vysoko a udrželi jsme se tam i odpoledne. Takže jo, mám z tohohle pátku fakt radost.

Na myšlenky na stupně vítězů je zatím brzy, ale pokud se nám podaří udržet se nahoře i v kvalifikaci, myslím, že máme šanci. V okolí dvou až tří desetin je kolem nás dost dalších aut, takže to bude bitva.

Bude to hodně těsné, ale pokud se udržíme byť jedinou desetinu sekundy před nimi, měli bychom být v pohodě,“ říká Ricciardo.

Další článek: Hamilton má v Soči potíže stačit Bottasovu tempu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.