Na myšlenky na pódium je moc brzy, tuší Ricciardo

Renault do Ruska přijel ve velmi dobré formě. V odpoledním tréninku Ricciardo nestačil jen na nedostižné duo Mercedesu.
Na myšlenky na pódium je moc brzy, tuší Ricciardo

Daniel Ricciardo (2./3.)

Druhé místo v prvním tréninku, třetí ve druhém. To je v podání Daniela Ricciarda a potažmo týmu Renault slušný příslib pro sobotní a nedělní dění. Australan se nechal slyšet, že se ve voze v Soči cítí velmi pohodlně.

„Je to nejspíš poprvé, co se tu cítím fakt nažhavený. Mám z toho dobrý pocit. Už ráno jsme byli vysoko a udrželi jsme se tam i odpoledne. Takže jo, mám z tohohle pátku fakt radost.

Na myšlenky na stupně vítězů je zatím brzy, ale pokud se nám podaří udržet se nahoře i v kvalifikaci, myslím, že máme šanci. V okolí dvou až tří desetin je kolem nás dost dalších aut, takže to bude bitva.

Bude to hodně těsné, ale pokud se udržíme byť jedinou desetinu sekundy před nimi, měli bychom být v pohodě,“ říká Ricciardo.

Další článek: Hamilton má v Soči potíže stačit Bottasovu tempu

12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)