Na „Kráskách na cestách“ beseda s Tomášem Richtrem o F1

Již v tento pátek a sobotu se v Ostravě uskuteční dvě akce, které by fanouškům motorsportu neměly utéct.
Na „Kráskách na cestách“ beseda s Tomášem Richtrem o F1

V pátek vyvrcholí akce ‚Krásky na cestách‘ rozhovory se známými osobnosti motorsportu: přijede Tomáš Enge, bývalý pilot formule 1. Někdejší pilotka formule Renault 2.0 Gabriela Jílková. Setkat se bude možné s Josefem Krečmerem, Adolfem Fešárkem, Petrem Vítkem, Liborem Václavíkem. O nové kontroverzní formuli 1 proběhne přibližně od 17:00 rozhovor s komentátorem F1 Tomášem Richtrem. Besedu povede sám odborník na motorsport a oblíbený komentátor závodů Le Mans Martin Straka.

Beseda s Tomášem Richtrem v pátek přibližně od 17:00 v Obchodním centru Forum Nová Karolína, Jantarová 4, 702 00 Ostrava. Rozhovor povede Martin Straka

K vidění tam už dnes jsou motocykly SUZUKI 250 RMZ - I , Suzuki Tamara Sider Car , Kawasaki ZX6R 636 nebo také JAWA 175 speciál - rok výroby 1936, JAWA 350 Pérák a další.

Z automobilů může návštěvník zhlédnout skvosty jako Škoda 120 S Rallye - 1973, Škoda 130 RS - 1978, ale také Ferrari F 430, GT - 2008.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V sobotu v Centru bezpečné jízdy Libros budou k vidění závodní automobily a motocykly jak na asfaltu, tak v terénu. Spatřit bude možné nové tatry týmu Bonver Dakar Project, a proto se akce zúčastní i týmový šéf Tomáš Vrátný. Na sobotní akci v centru Libros je udávané vstupné 100,- Kč.

Rozhovor s Tomášem Richtrem nejen o formuli 1, o tom, co dnes otřásá královnou motorsportu, a jaký je další možný vývoj současné krize, povede přibližně od 14:00 opět Martin Straka. Centrum bezpečné jízdy naleznete na Palackého 1114, 702 00 Ostrava – Přívoz

Odpoledne je možné zúčastnit se komentované projekce autorských fotografií a besedy s charismatickým Martinem Strakou, profesionálním fotografem, televizním sportovním komentátorem a redaktorem Českého rozhlasu Ostrava o práci, která je zábavou.

Další článek: Na okruhy se možná vrátí desetiválce, ale v původních vozech