Na Hamiltona stále ztrácím, přiznává Button

Jenson Button přiznal, že rychlostně svému týmovému kolegovi Lewisi Hamiltonovi u McLarenu zatím nestačí, ale pracuje na zlepšení.

"I když vyvážení auta není stoprocentní, Lewis dokáže být velmi rychlý," řekl pro Independent. "Já potřebuji stabilnější auto než on. Když auto není perfektní, těžko ho přiměji k chování, které chci. V tomto ohledu je Lewis velmi silný."

Button se snaží situaci řešit také v rámci vývoje a pochvaluje si, že mu McLaren naslouchá a vychází maximálně vstříc jeho požadavkům na chování vozu.

"Celkově je to myslím s Lewisem vyrovnané," pokračoval. "Porazil jsem ho v kvalifikaci v Hockenheimu a Monze. A i když se mi to nepodaří, během pěti kol jsem obvykle těsně za ním. Ale jsem za ním, ne před ním. Takže musím ještě pracovat na kvalifikacích."

Další článek: Vettel byl jasně nejrychlejší i v třetím singapurském tréninku

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.