NA FORMULI! Právě vychází jediný český tištěný magazín o F1 | Foto: Activepictures / Jiří Křenek

Foto: Activepictures / Jiří Křenek

NA FORMULI! Právě vychází jediný český tištěný magazín o F1

Magazín NA FORMULI by neměl chybět žádnému skutečnému fanouškovi formule 1. Najde v něm vše, co potřebuje vědět před sezonou. V exkluzivním balení, v jednom výtisku, spolu se snímky uznávaného fotografa Jiřího Křenka.

Na 64 stranách jsou před sezonou představeni jezdci i týmy, přehledně popsané okruhy Grand Prix i monoposty a jejich největší změny.

75. sezona F1 a rekordních 24 Velkých cen jsou samozřejmě hlavním tématem magazínu, ale najdete v něm i mnoho dalšího. Například díky rozhovoru s komentátorem Pavlem Fabrym nahlédnete do zákulisí vysílání formule 1 na TV Nova, nechybějí historické pohledy na souboje jezdeckých legend i proměny slavných týmů nebo třeba důkaz, že formule 1 může být také umění.

Není to ale jen formule 1, které se časopis věnuje. Nesmí chybět pohled na závody formule E, která se těší stále většímu zájmu automobilek, formuli 2 s českou účastí nebo třeba vytrvalostní závody, o které se zajímá stále více automobilek.

Tištěný magazín NA FORMULI 2024 stojí 120 Kč, jeho DIGITÁLNÍ verze (v prodeji bude v polovině března) 70 Kč. V prodeji jsou na webových stránkách www.gpformule1.cz.

PI_NaF_COVER_1-24_¨WEB-1.jpg
PI_NaF_ND_1-2024_WEB-26.jpgPI_NaF_ND_1-2024_WEB-19.jpgPI_NaF_ND_1-2024_WEB-36.jpg

Doporučujeme

Články odjinud