Na fámách nezáleží, důležitá je silná důvěra Ferrari, opakuje Massa

Felipe Massa znovu odbýval otázky ohledně své budoucnosti v Maranellu. Co se o něm říká, není důležité, věnuje se jen vztahu s týmem.
Na fámách nezáleží, důležitá je silná důvěra Ferrari, opakuje Massa

Massa je předmětem četných spekulacích o jezdeckých přestupech, ale není to pro něj nic nového. "Jsem na tuto situaci zvyklý, protože to tak je od začátku mé kariéry," připomněl.

"Fámy nic neznamenají, záleží jen na důvěře, kterou tým ve mně má, a já ji cítím velmi silně. Vím, že musím mít lepší druhou polovinu sezóny poté, co v té první výsledky v některých závodech bohužel nebyly, ale výkonnost vždy byla dobrá. Myslím, že pořád mám velkou šanci zůstat u Ferrari."

Massa hovořil při předávání ceny Lorenza Bandiniho, kterou za loňský rok obdržel Pierro Ferrari. Brazilec dostal vedlejší cenu za mimořádné úspěchy v kariéře.

"Je mi ctí a potěšením, že se mi dostalo takového uznání," řekl. "Byl jsem tu už v roce 2007 a mohl jsem ocenit vášeň, která vede pořadatele tak prestižní ceny zacílenou na nás jezdce."

"Jsme hrdý, že tu reprezentuji Ferrari v roce 25. výročí úmrtí Enza. Kdyby nevytvořil nejznámější automobilku a značku na světě, nebyl bych tu. Bývalo by bylo úžasné ho poznat osobně."

Další článek: Todt nikdy nebyl nakloněn úsporám ve formuli 1, říká Mosley

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.