Na diskuse o prodloužení smlouvy nyní podle Vettela není čas

Vettel má s Ferrari smlouvu do konce příštího roku. Diskuse okolo prodloužení smlouvy by se v tuto dobu asi neobjevily, nebýt nedávných slov Arrivabeneho, který naznačil, že také Vettel si musí místo zasloužit.
Na diskuse o prodloužení smlouvy nyní podle Vettela není čas

„V této době jsme docela zaneprázdnění soustředěním se na čtyři zbývající závody a také na přípravu na příští rok,“ uvedl Vettel.

„To jsou oblasti, na které je kladena hlavní pozornost. Nemyslím, že je důležité se dívat na detaily, jako je má smlouva. Pro příští rok je vše v pořádku.“

Ferrari je jedním z týmů, které i v této fázi sezóny vozí na závody nové díly. „Nemyslím si, že jsme jediní, kdo stále přiváží díly na auto. Je normální, že pokud nebojujete o titul, tak v této chvíli kladete svůj důraz na příští rok vzhledem k množství pravidel, která se změní,“ pokračuje Vettel. Podle něj ale má smysl pracovat také na současném voze a to mimo jiné proto, že týmu může pomoci to, co se o vozu dozví.

Vettel nemá sedačku jistou, překvapil Arrivabene

Vettel nemá sedačku jistou, překvapil Arrivabene

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (7) Další článek: Force India prý chce Kvjata! Kdo další je na seznamu?
18:46 | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.
23. října | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen