Na co všechno si nepamatuje Fernando Alonso?

Okolo nehody Fernanda Alonsa se šíří řada spekulací. Dvojnásobný mistr světa se tím baví...
Na co všechno si nepamatuje Fernando Alonso?

Alonso se dnes na Twitteru pochlubil tím, že už začal trénovat na Malajsii. Dal si 30 minut na kole, 30 minut plavávání a 30 minut posilování. Zároveň vyzval fanoušky, aby mu pomohli vymyslet další sci-fi příhody. Reaguje tím na spekulace médií. Ty nejdříve uvedly, že Alonso po nehodě mluvil italsky a myslel si, že jezdí za Ferrari. Později přišla nová spekulace: Alonso si myslel, že jezdí v motokárách a jednou bude jezdcem F1. Nepamatoval si prý nic od roku 1995.

Podle našich informací si Alonso nepamatuje sezónu 2007 a jednu, blíže neupřesněnou GP Singapuru. 

Ale teď vážně.... spekulace všeho druhu komentoval i Boullier, podle kterého šlo o běžný otřes mozku s krátkodobou ztrátou paměti. Není to prý nic dramatického, jak líčí média, musí se ale respektovat doporučení lékařů, kteří se obávali rizika druhého otřesu v průběhu krátké doby.

„Je velmi frustrován, že není v autě, ale spojí se s námi přes video,“ řekl Boullier pro Sky Sports. 

O nehodu se už zajímá také Asociace jezdců GP (GPDA) pod vedením Alexe Wurze. Ze strany GPDA, která se angažuje v bezpečnosti, jde ale prý o běžnou komunikaci s FIA. 

Další článek: Čtyři motory nemusí stačit, připouští Boullier

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.