Na budoucnost nemyslím, tvrdí Massa

Brazilskému jezdci bylo naznačeno, že pokud mu nevyjde ani sezona 2012, může o své místo v týmu Ferrari přijít. Massa se ovšem kvůli tomu nechce dostat pod tlak.
Na budoucnost nemyslím, tvrdí Massa

Sám Massa nepopírá, že o jeho setrvání v týmu Ferrari rozhodnou výkony v první polovině sezony. Nechce ale, aby ho tato hrozba nějakým způsobem ovlivnila. Soustředit se chce především sám na sebe.

"Do sezony vstupuji s tím, že chci v autě i mimo něj odvést co nejlepší práci. Dávám si ty nejdůležitější cíle, chci bojovat o vítězství a dobré výsledky. Pokud se necháte rozptýlit, nejste schopni svou práci odvádět tak, jak máte. Na sezonu jsme připraveni, ale těžko říct, jak si stojíme v porovnání s ostatními. O rozložení sil se přesvědčíme až v době, kdy všichni pojedeme s malým množstvím paliva a na měkkých pneumatikách. A to bude až při kvalifikaci v Melbourne. Je pravdou, že některé týmy vypadají silně. Red Bull je opět nahoře, ale v tomto týdnu překvapil také Sauber a Williams," prohlásil Massa.

Massa letos u Ferrari stráví již svou sedmou sezonu. Z nich nejúspěšnější byl rok 2008, kdy jen těsně prohrál boj o titul s Lewisem Hamiltonem. V posledních dvou letech byl ovšem ve stínu Fernanda Alonsa, který zapracoval na své pozici jedničky Ferrari. 

Další článek: Pátek v Barceloně