Můžeme bojovat se soupeři, radují se u Manoru

Pascal Wehrlein byl jedním z hrdinů Velké ceny Bahrajnu. V kvalifikaci skončil 16., v závodě pak 13. U Manoru jsou svou výkonností povzbuzení.
Můžeme bojovat se soupeři, radují se u Manoru

„Myslím, že nejvíce povzbuzující je pro nás to, že existuje velký potenciál pro zlepšení,“ řekl závodní ředitel Manoru Dave Ryan.

„Oba jezdci dělají skvělou práci a jako tým začínáme dohromady skutečně dobře spolupracovat. Jsme nyní v balíku (bojujících týmů), takže úkolem je stavět na tom, protože ve formuli 1 nic nevydrží po dlouhou dobu – především v oblasti konkurence.“

Manor bude vůz vyvíjet i v průběhu sezóny, říká Ryan

Manor bude vůz vyvíjet i v průběhu sezóny, říká Ryan

Manor letos může těžit především z přechodu na pohonné jednotky Mercedes. Kevin Magnussen označil v Bahrajnu vůz Manoru za „raketu“. Pohonné jednotky budou hrát roli také v Číně, ale jsou zde i další aspekty.

„Je to docela náročná trať kvůli brzdění na konci dlouhých rovinek a také managementu pneumatik. S opotřebením pneumatik jsme v posledních dvou závodech trochu trpěli, takže je to oblast, o které musíme nyní hodně přemýšlet.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Nejlepší auto má možná Red Bull, říká Sainz

10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.
28. listopadu | Za chvíli hlavní závod F2, živě třeba na Sport 1.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10