Musel jsem o svém setrvání ujišťovat i zaměstnance týmu, stěžuje si Boullier

Šéf týmu Lotus Eric Boullier vůbec není nadšený ze spekulace, která mu přisuzovala odchod ke konkurenci. Musel věnovat čas a energii jejímu popírání.
Musel jsem o svém setrvání ujišťovat i zaměstnance týmu, stěžuje si Boullier

Tato zpráva se objevila minulý týden a začala se rychle šířit. "Lidé jen opisují a jen málo z nich vyvine nějaké úsilí, aby si to ověřilo," postěžoval si Boullier magazínu Speedweek na šíření zvěstí po internetu.

Šéf Lotusu svůj odchod popřel na Twitteru, ale to nebylo všechno, musel vysvětlovat i v továrně v týmu v Enstonu. Což ho stálo čas, kterého není v této fázi roku nazbyt.

"V pozadí šlo všechno normálně. Připravujeme se na sezónu 2014, já mám jednu schůzku za druhou, začínám brzy ráno a končím pozdě večer. Celý den jedu naplno."

"A pak přišla tahle historka. Nejenže jsem se musel bránit na veřejnosti, ale také jsem si musel svolat lidi z továrny a říct jim, že to není pravda. Zvěsti se v závodní továrně šíří rychle."

"Zaměstnanci by měli vědět, že jsem pořád tady a že nikam nejdu. A to všechno se stalo ve chvíli, kdy se počítá každá minuta, abychom byli včas připraveni s novým vozem na testy na konci ledna. Byla to obrovská ztráta času a energie."

Další článek: S Magnussenem riskujeme víc než s Hamiltonem, připouští McLaren