Můj dobrý vztah se Sainzem pomáhá týmu, říká Norris

Jezdci McLarenu mají velmi přátelský a uvolněný vztah. Možná nejlepší na startovním roštu. Podle Norrise to má vliv i na formu týmu.
Můj dobrý vztah se Sainzem pomáhá týmu, říká Norris

„Všichni jsou přesvědčeni, že když jste týmoví kolegové, tak jste vždy proti sobě a jste skuteční soupeři,“ řekl Norris na Autosport International Show.

„Myslím, že oba přemýšlíme v dlouhodobém horizontu, a pokud chceme dosáhnout toho, čeho chceme dosáhnout, což je vyhrát závody a mistrovství, je nejlepší spolupracovat.“

Definitivní tečka. Alonso už není ambasadorem McLarenu

Definitivní tečka. Alonso už není ambasadorem McLarenu

„Nedokázali bychom skončit na čtvrtém místě v Poháru konstruktérů, kdybychom spolu dobře nespolupracovali.“

„Velká část toho, čeho jsme dosáhli, je výsledkem spolupráce a vzájemné pomoci, protože se snažíme pomoci týmu,“ řekl Norris pro Crash.net.

„V tuto chvíli nám to prospívá ve všech směrech. Doufám, že to bude pokračovat. Jak jsem řekl na začátku, chci se bavit a užívat si to a Carlos to má stejné.“

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Mercedes podle italského tisku zůstane ve F1. A vše zůstane při starém

18:08 | Grosjeanova jízda v Mercedesu se komplikuje. Demonstrační jízda o tomto víkendu byla dříve zrušena kvůli posunu GP Francie a časové kolizi se závodem IndyCar. Nyní byl odložen "na později v létě" i test a to kvůli cestovním omezením v souvislosti s koronavirem.
12:45 | Za tým United Autosport, který spoluvlastní Zak Brown, pojede v Le Mans v LMP2 Manuel Maldonado.... není to shoda jmen, jde o bratrance Pastora Maldonada.
16. června | Video Red Bull jako reklama pro ČR a SR. Video vidělo jen na YT Red Bullu zatím 515 tisíc lidí. Masivně je propagováno také na socnetech. Namátkou: FB (10,2 milionu fanoušků), Instagram týmu (5,9 milionů), Instagram značky (14,3 milionu).
16. června | Formule 3: Jezdec týmu Campos László Tóth měl pozitivní test na koronavirus. Zůstává v izolaci a nezúčastní se víkendu ve Francii.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 19. června 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 20. června 2021
Závod 15.00