MST: Vettel se ještě nerozhodl, zda půjde do Astonu Martin

Před pár dny se objevila spekulace, podle které by měl Sebastian Vettel příští rok závodit za Aston Martin.
Foto: Getty Images / Clive Mason
MST: Vettel se ještě nerozhodl, zda půjde do Astonu Martin  | Foto: Getty Images / Clive Mason

Podle německého Bildu je dohoda mezi Vettelem a Astonem Martin (dnes Racing Point) před podpisem. Objevily se také spekulace, podle kterých má být oznámena na začátku srpna.

Podle Motorsport Total pozval Lawrence Stroll Vettela do švýcarského Gstaadu, kde mu předložil smlouvu k podpisu. Vettel se ale zatím nerozhodl, zda chce za Aston Martin od příštího roku závodit.

Čtyřnásobný mistr světa v podstatě žádnou jinou alespoň trochu kvalitní možnost, jak zůstat ve F1, nemá. Přesto se stále spekuluje také nad jeho možným návratem do Red Bullu, pokud by Alexander Albon nepodával dobré výkony.

Šéf AlphaTauri Franz Tost si myslí, že Vettel nemusí mít dveře do Red Bullu zcela zavřené. Naopak Gerhard Berger o tom pochybuje a dodává, že Red Bull vždy hledá mladé, agresivní jezdce, kteří mají budoucnost před sebou.

Pokud by Vettel šel do Astonu Martin, nahradil by Sergia Péreze. Podle Bildu mu může Racing Point do konce července vypovědět smlouvu. 

Další článek: Haas není zodpovědný za nižší rychlost svých vozů, tvrdí Magnussen

2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
2. března | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
2. března | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.