Možná to s formulí E ještě přehodnotí, myslí si Massa o Alonsovi

Jestli tam alík pude, tak bude mít už 5E!
A to je moc i na mě.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  26. 10. 2018 19:19

Na formuli E nemá Alonso dostatečnou výkonnost. On potřebuje vůz o 2s na kolo rychlejší a amatérské protivníky aby s nimi mohl závodit na stejné urovni, jak nedávno sám prohlásil..

Mika Häkkinen Pražus  |  26. 10. 2018 11:42

No jo, ale co by dělali jeho nebozí fanoušci co tu občas píší příspěvky typu "vraťte nám V8 nebo V10", "elektrika je fujky", "na to se nikdy dívat nebudu" či populární "hnus". Když tam náhodou pro prachy Alonso vleze? To tu bude najednou fanoušků Formule E. To bude najednou nejlepší série na světě. Tak někteří z nich už to převlékání kabátů mají natrénované například pan "jsem největší fanoušek Ferrari, ne tak ne, jsem největší fanoušek McLarenu". Za sebe říkám že mě tento druh závodů zatím moc nezaujal a pokud tam Alonso půjde, tak ať se mu tam daří. Hlavně že už nebude strašit v F1.

Formule E je pro nemehla jako Massabob, co by tam Fernando dělal?

McLaren fan since Ayrton Senna era (1988-93)

Aby ses nedivil jeste..ono muzem na FE nadavat jak chcem, ale ta seria s tou veskerou podporou automobilek je bohuzel zatim nejperspektivnejsi ze vsech odvetvi motor sportu....popravde by byl Fernando blb.ec kdyby tam nesel....

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Charles Leclerc pejdaa  |  26. 10. 2018 11:05

Alonsova kariéra v F1 je jen o penězích. A jestli mu nabídnou 10míčů, tak tam vleze..
A bude tvrdit, jak jsou Formule E super...

Pierre Gasly Ferda.  |  26. 10. 2018 17:48

10 Melounů mu už jedna stáj nabídla.

Oganesson  |  26. 10. 2018 09:47

Musím povzdechnout jak se elektrická formule zvedá po všech stránkách . Zájem fanoušků roste , města se o ni perou , automobilky se tam hrnou , jezdecká sestava stoupá , finance kolem toho rostou , vypadá to o dost lépe než jsem si na začátku myslel . Teď jejich potenciál začínám vidět mnohem větší , jednoho nedalekého dne ještě trochu uvolní vývoj šasi a tahle série bude pro F1 plně konkurenční , ale s mnohem větším zájmem automobilek . Možná je to ale nakonec dobře , všichni se musí snažit , a F1 o to více .Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18:00 | Dobrá zpráva: F1 bude vysílat živě první předsezónní testy. Špatná zpráva: V rámci F1TV, která není v ČR dostupná.
15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.