Možná někdy moc riskuji, ale nebezpečný pro ostatní nejsem, míní Kobajaši

Kamuj Kobajaši se již loni proslavil nebojácným stylem jízdy, který letos občas vyústí v kontakt s jiným vozem. Japonec se ale nedomnívá, že by to s agresivitou přeháněl.
Možná někdy moc riskuji, ale nebezpečný pro ostatní nejsem, míní Kobajaši

"Podle mě dělám jen normální věci, ale OK, možná občas moc riskuji. Ale pokud to nevede k odstoupení, není to problém," řekl. "Možná se občas dostanu do kontaktu s někým jiným, ale nikdy jsem do nikoho nenaboural, ani jsem nezpůsobil žádnou nehodu."

"Takže nemyslím, že bych byl nebezpečný, jezdím bezpečně. Když mě někdo předjíždí, můžu ho nechat jet, s tím problém nemám. I kdyby všichni říkali, že jsem nebezpečný, já si to o sobě nemyslím."

Kobajaši se těší velké podpoře týmu, i když ředitelka Sauberu Monisha Kaltenbornová přiznala, že je občas nervózní, když japonského pilota vidí předvádět odvážné kousky. Ten nyní v Brazílii oslaví první rok ve formuli 1, přesně před rokem v Interlagosu debutoval.

"Na příští rok se cítím mnohem lépe připravený a už s týmem můžu hovořit o tom, co budeme potřebovat. Jsem za to velmi rád a věřím, že příští rok budeme mít šanci na dobré výsledky," dodal Kobajaši.

Diskuze (38) Další článek: Barrichello věří, že u Williamsu zůstane i příští rok
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.
15. ledna | Ferrari by mělo mít 17. února (den před testy) v Barceloně filmovací den.