Motorsport.com: Ricciardo při filmovacím dni rozbil nový Red Bull

Red Bull včera jezdil v Silverstonu v rámci tzv. filmovacího dne. Ten ale skončil předčasně.

Tým může během filmovacího dnes odjet maximálně 100 km, což je obvykle něco okolo 20 kol.

Red Bull včera posadil do vozu Daniela Ricciarda a provětral vůz RB14 na okruhu v Silverstonu. Hned se pochlubil také fotografiemi.

Podle italské mutace Motorsport.com ale filmovací den skončil dříve, než si rudí býci plánovali.

Daniel Ricciardo nezvládl řízení na mokré trati a měl kontakt s bariérou. Vůz byl poškozený zejména v přední části – přední křídlo, nos, deflektory a podlaha. Samotné šasi zřejmě nárazem poškozené nebylo.

Informaci potvrdil také Auto Motor und Sport.

Diskuze (22) Další článek: Změna pohonné jednotky není zásadní, říká Vasseur
18:52 | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
17:25 | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.
17:23 | Americký jezdec Logan Sargeant, který závodí ve F3 za tým Charouz Racing System, se stal členem jezdecké akademie Williamsu.
22:01 | Sebastiana Vettela čeká nasazení nové pohonné jednotky a start z konce startovního pole.