Montezemolo zakázal Alonsovi psát na Twitteru o Ferrari

Vztah Fernanda Alonsa a Ferrari zůstává všelijaký, prezident automobilky mu poslal pár dalších vzkazů přes média a zakázal psát na Twitteru o týmu.
Montezemolo zakázal Alonsovi psát na Twitteru o Ferrari

Di Montezemolo poskytl dlouhý rozhovor televizi Rai Uno, během kterého padlo několik otázek týkajících se Alonsa. Prezident přiznal, že "zuřil", když slyšel Alonsa v létě říkat, že by si k narozeninám přál red bull.

Subtilní vzkaz pak poslal Španělovi, když řekl, že nezávodí proti Neweymu, ale proti ostatním jezdcům, jako jsou Vettel a Hamilton. Byl to právě Alonso, kdo se nechal v minulosti slyšet, že jeho soupeřem není Vettel, ale šéfdesignér Red Bullu Adrian Newey.

Další zpráva od Montezemola byla zcela přímá, Alonso nesmí na svém Twitteru psát o věcech, které se týkají Ferrari. "I když Alonso může stejně jako všichni ostatní psát na Twitter, co chce, vše tykající se Ferrari bude komunikovat Ferrari," uvedl.

Je pravděpodobné, že kdyby zůstal Massa, zákaz by se týkal i jeho. Ovšem Brazilce nahradí Kimi Räikkönen, který Twitter nepoužívá, takže nehrozí, že by na něm sděloval něco, co by se Montezemolovi nelíbilo.

Další článek: Dalším cílem Marussie jsou druhé části kvalifikací