Montezemolo by mohl vést kandidaturu Říma na pořádání olympiády

Krátce před Vánocemi italská vláda potvrdila, že se Řím bude ucházet o pořádání Letních olympijských her v roce 2024. Přípravu by mohl vést bývalý prezident Ferrari Luca di Montezemolo.
Montezemolo by mohl vést kandidaturu Říma na pořádání olympiády

Bývalý prezident Ferrari Luca di Montezemolo nyní šéfuje aerolinkám Alitalia a je také neexekutivním členem vedení formule 1. Kromě toho by mohl vést kandidaturu Říma na pořádání Olympijských her v roce 2024. Uvádí to deník La Republica a agentura ANSA.

Změny ve vedení F1: Do čela míří i Montezemolo

Změny ve vedení F1: Do čela míří i Montezemolo

Rozhodnutí by mělo padnout velmi brzy. O pořadateli her se rozhodne v roce 2017. „Není to má práce (výběr), ale musím říct, že by to bylo perfektní s ohledem na jeho zkušenosti v mezinárodním sportu a podnikání,“ řekl člen Mezinárodního olympijského výboru Mario Pescante pro Associated Press.

Další článek: Jezdci Toro Rosso: Nejlepší je Alonso, titul ale získá Hamilton

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.