Mistři světa odhalí vůz až v Jerezu

Část týmů představí svůj vůz příští týden, ti ostatní až ráno 1. února krátce před tím, než s ním vyjedou na trať. Úřadující šampioni budou patřit do druhé skupiny.
Mistři světa odhalí vůz až v Jerezu

Mercedes odhalí svůj vůz v boxové uličce na trati v Jerezu v neděli 1. února. První a třetí den testů se do vozu posadí Nico Rosberg. Zbývající dny bude jezdit Lewis Hamilton.

„Pracovní nasazení bylo letos v zimě stejně velké jako vždy,“ řekl pro web Mercedesu Toto Wolff. „Tam, kde jsme se vloni připravovali na zcela novou formuli, jsme se letos potýkali s velkou výzvou a dalším krokem v našem vývoji. Víme, že jsme do zimy šli s terčem na zádech pro ostatní týmy – a jsme přesvědčení, že naši soupeři budou v úvodním závodě v Melbourne konkurenceschopní.“

Další článek: Aktualizováno: Marussia se možná vrátí

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.