Miku Häkkinenovi a jeho české přítelkyni se narodila dcera Ella

Dvojnásobný mistr světa Mika Häkkinen má třetího potomka, je jím dcera Ella, která je díky Markétě Kromatové napůl Češka.
Miku Häkkinenovi a jeho české přítelkyni se narodila dcera Ella

Dvaačtyřicetiletý Häkkinen žije s o jedenáct let mladší Kromatovou již tři roky a včera přišla v plzeňské nemocnici na svět jejich dcera Ella, jejíž příchod byl původně očekáván později v prosinci.

Häkkinen byl v minulosti ženatý, s manželkou Erjou má syna Huga a dceru Julii. Bývalý pilot formule 1 se ale v roce 2008 rozvedl a začal žít s Markétou Kromatovou, většinou se společně zdržují na francouzské Côte d'Azur.

Finský pilot závodil ve formuli v letech 1991 až 2001 a s týmem McLaren získal dva tituly mistra světa. Michael Schumacher několikrát řekl, že to byl soupeř, kterého si během své kariéry nejvíce vážil. Po krátké přestávce Häkkinen soutěžil tři roky v DTM a na konci sezóny 2007 pověsil závodní helmu na hřebík, zřejmě už definitivně.

Další článek: Sauber: Potřebovali jsme srovnání s loňským vozem, proto přišel Heidfeld

14:19 | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.