Mick Schumacher ve formuli 1? Dotklo by se to srdcí fanoušků, říká Carey

Chase Carey by byl rád, kdyby se Mick Schumacher v budoucnu objevil ve formuli 2.
Mick Schumacher ve formuli 1? Dotklo by se to srdcí fanoušků, říká Carey

Mick Schumacher vyhrál jeden ze tří závodů evropské formule 3 ve Spa. Celkově to bylo jeho třetí pódium a první vítězství v sérii. Schumacher je průběžně na 8. místě. Uvidíme ho někdy ve formuli 1?

Chase Carey by byl rád, kdyby ano. Podle něj by to kvitovali fanoušci Michaela Schumachera a obecně fanoušci formule 1, kteří vyrůstali v době, kdy sedminásobný mistr světa závodil.

„Byl by to samozřejmě skvělý příběh,“ řekl Carey pro Bild. „Michael Schumacher hraje ve formuli 1 stále jedinečnou roli. Je a bude ikonou našeho sportu.“ 

„Bez ohledu na to, bychom se chtěli snažit ulehčit dobrým mladým pilotům přestup do F1. Pokud by přišel Michaelův syn Mick, bylo by to speciální, o tom není pochyb. Jedinečným způsobem by se dotkl srdcí mnoha fanoušků.“

V Kolíně nad Rýnem byla otevřena výstava věnovaná Michaelu Schumacherovi

V Kolíně nad Rýnem byla otevřena výstava věnovaná Michaelu Schumacherovi

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Do F1 se má vrátit degradace pneumatik, jaká byla v roce 2011

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.