Mercedes získal dva přední inženýry z Red Bullu

Red Bull Racing ztratí další dva významné technické pracovníky, tentokrát u něj nakupoval tým Mercedes. Odejdou šéf dynamiky vozu a šéf simulací. AKTUALIZOVÁNO
Mercedes získal dva přední inženýry z Red Bullu

První vážnou ránu do personální celistvosti úřadujících mistrů zasadil letos McLaren, když oznámil, že z Milton Keynes získal šéfa aerodynamiky Petera Prodromoua a jeho zástupce. Ti ale zřejmě budou moci začít pracovat ve Wokingu až v roce 2015.

Druhý významný úder zasazuje Red Bullu Mercedes. Dohodl se na přestupu s šéfem dynamiky vozu Markem Ellisem a šéfinženýrem simulací a analýz Giles Woodem. Kdy budou moci nastoupit do nové práce, zatím není zřejmé.

Tým z Brackley tak pokračuje v posilování, v uplynulých letech už získal technické šéfy Boba Bella, Geoffa Willise, Alda Costu a Paddyho Lowea.

AKTUALIZACE
Mercedes v oficiálním potvrzení uvedl, že oba pracovníci u něj nastoupí v červnu 2014. Ellis na pozici šéfa výkonnosti, Wood bude šéfinženýrem pro simulace a vývoj.

Další článek: Mallya: Pokud se týmy na rozpočtovém stropu dohodnou, budou ho i dodržovat

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.