Mercedes se současným motorem nikdo neporazí, říká Marko

Marcus má pravdu v tom, že Mercedes si se všemi a to i s veřejností hraje jako kočka s myší. Aby nevzbudil podezření a nepřišel o svou výsadu. Aby prostě ostatní nenasr*l. Ale ....... Mercedes odvedl nejlepší práci tak mu to přeji. Jen je mi líto těch dnešních trolů co nejsou schopni nic ani okopírovat. Co se dříve týkalo aera tak za dva tři závody měla vychytávku polovina týmů. Tady jim Mercedes ukazuje léta cestu jak má rychlé auto vypadat. A všichni si lamou široké nosy a na špičce s bradavicí. Mercedes to totiž není jen o motoru. Motor je přidaná hodnota k tomu vymazlenýmu autu.

Vlasous  |  27. 03. 2018 16:21

Je to přitažené za vlasy. Už loni se žádná dominance nekonala, velkou část závodů mělo navrch Ferrari a o titul přišel Vettel hlavně kvůli svým chybám. Letos jsme teprve na začátku. U Mercedesu je to taky v rukách pilotů, Hamilton jezdí skvěle, Bottas je mimo až za Ferrari a často i RB, takže objektivně těžko říct kolik úspěchů je ve skvělém autě a kolik desetinek mu přidá či ubere pilot svým výkonem.

Přesně tak. Teď jsem to chtěl napsat. Loni si to u Ferrari posra** sami a Lewis toho jen využil. Fandím Ferrari a fandím Sebovi, samozřejmě pokud vyhraje Kimi tak jsem taky rád :) , ale v Merglu je pilot č. 1 Lewis. Kecy o tom, že by to zajel v takovém autě každý jiný jsou jen žvásty. Leiws byť je to supeř, tak je jeden z nejlepších jezdců v F1, to musím uznat. Nedělá moc chyby a je velmi velmi rychlý. Porazit ho je opravdu velmi težké, ale o to víc to pak chutná! I loni už Ferrari dokázalo Mergl porážet, takže ono záleží na jakém okruhu se pojede a pak se klidně může stát, že když bude vyhovovat více okruh Ferku, tak porazí v kvalifikaci Mergl a věřím, že k tomu dojde. Není to jednoznačná dominance, byť Mergl má lehce navrch. Z prvního závodu bych vůbec neusuzoval jak kdo na tom je. Počkejme si do dalších závodu a pak můžeme říkat kdo na tom jak je.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 27. 03. 2018 19:45

all.or.nothing  |  27. 03. 2018 21:14

....takovéto příspěvky si rád přečtu i dvakrát, palec hore

saveres  |  28. 03. 2018 09:29

Posaď Lojzu do jiného vozu a bude nula. Ani Botas nemá takový výkon jako Lojza k dispozici. Je to jeden velký podvod. Víš proč Lojza nikdy nejel a nepojede Závod Šampiónů? Protože by byl za trapáka.

superklidas  |  27. 03. 2018 15:20

Oni majou taky nejlepší šasi - což je vidět na Williamsu a Indiánech, majou stejný motory ale jsou v háji. Takže nejde o motory, Helmute.. jde o celek !!

Navíc jediný kdo může porazit tento mercedes je McL-Honda! Říkal Ála a ten ví o čem mluví, je to profesionál

F.A.F  |  27. 03. 2018 14:33

Něco k Helmutovi. Mám za to, že tvrdil, že pokud budou do 30 koní od Mercedesu, že to šáskem smáznou. No po většinu závodu to tak je, ale Helmut zase mudruje

Perfektní.
A snížení počtu motorů na sezónu bez penalizace jen tuto situaci konzervuje. Místo aby se jezdilo na krev, jezdí se na spolehlivost a motoráři, kteří chtějí dohánět, mají smůlu a mohou na své motory čučet akorát na dynamometru.

Však také 3 motory na sezónu se velmi líbily Mercedesu...

Fiwy  |  27. 03. 2018 12:42

Je to celé blbost.. když budem trošku neutrální s ohledem na svůj favorizovaný team..
Zatrhl bych dodávat si svůj motor, nechal bych FIA poskládat team z aktuálních dodavatelů pohonných jednotek, ať je to jeden motor, pro všechny.
Ať se teamy perou čistou strategií, a tím jak dovedou v rámci pravidel upravit šasi, hrát si s prouděním vzduchu. 10 000 pneumatik z palety bych smazal, a nechal tam pár základních modelů, ať si ten team prostě řekne s čím bude jezdit. Vrátil bych do hry tankování paliva v závodu... pokud to má být o talentu, o strategii a výkonu, ať každý team pracuje s tím co dostane. A je jedno jestli Mercedes, Ferrari, Williams, McLaren.. FIA má zaručeně páku jak toho dosáhnout.

Takže sem udeřil hřebíček přímo na hlavičku

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

davegp3  |  27. 03. 2018 12:50

Na svou hlavičku? Pak už je mi vše jasný...

pacif59  |  27. 03. 2018 11:24

Kazdemu kto sleduje f1 musi byt jasne, ze ma pravdu a ze ak sa nezmenia pravidla, bude to pokracovat min. do 2021. Z 80 kvalifikacii vyhral Mercedes 72 a vyhrava 80% pretekov. Taka dominancia tu nebola nikdy v historii. A je naivne predpokladat, ze sa v tomto systeme ostatni dotiahnu. Nedotiahnu. Mercedes sa na zmenu pravidiel pripravoval dopredu tak ako Ferrari pred 20 rokmi a RB pred 10. A obidve dominancie zastavila az zmena pravidiel. V pripade, ze Mercedes neurobi nejaku skolacku chybu, bude to tak aj tentokrat.

A k vykonu Hondy v minulem zavode nic, pane Marko? :) Ja myslel podle tech kecu pred sezonou ze uz je smlouva pro RB na stole :)

davegp3  |  27. 03. 2018 09:30

Mrkněte na příspěvky toho imbecila Saverese:
https://f1sport.auto.cz/...

KAŽDÝ jeho příspěvek je na téma, že má Hamilton silnější motor než jeho kolega o nějakých 60kW a že má Hamilton předplacenej titul na další 4 roky....¨

To už je diagnóza, demence na vrcholu....

tu stejnou diagnozu tu ma ale 90% nicku, takze nevidim zadny rozdil stim co tu uz je


1 2 3 4 5