Mercedes proti lepšímu Red Bullu nemohl nic udělat, přiznal druhý Hamilton

Vopice

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Řekl bych to jinak: Lewis Hamilton uznal, že ve Velké ceně Mexika formule 1 nestačil na svého největšího soupeře Maxe Verstappena... Auta bych do toho nemotal, na Pérezův Red Bull to Lojzovi stačilo, nebo ne?

V Mexiku byl hodně rychlý jak RedBull, tak i Alpha Tauri. Mercedes byl prostě pomalejší auto a jen díky jezdeckému umění Hamiltona na tom byl Mercedes tak jak byl. A jak tu píšu už několikrát, někdo by se měl podívat na motor Honda. Protže z nejhoršího na jasně nejlepší motor v době, kdy je vývoj motoru vpodstatě zakázaný je značně podezřelé. RB prostě nemá legální auto a to je FAKT. Jak mohli zlepšit auto oproti loňsku když je "zakázaný" vývoj? Je to celé komedie a sport v tom nehraje vůbec žádnou roli. Prostě někdo nechtěl, aby byl Mercedes nejlepší i tento rok. To je celé...jen divadlo, ve kterém se točí neskutečné prachy. To je všechno...

Tak si to projdeme bod po bodu: - a) Gasly v cíli ztráta na Maxe větší než minuta, Tsunoda nedojel, takže nevíme b) Mercedes byl pomalejší, proto vyhrál kvaldu?🤣 - motor Hondy prochází stejnýma procedurama, jako každý jiný - dokud se neprokáže opak, je auto RB legální a to je FAKT - vývoj v oblasti spolehlivosti zakázaný není - komediální je tenhle tvůj příspěvek - Mercedes je protěžován ze strany FIA i Mesiho, ale je to jen můj subjektivní názor Max je v současné době už lepším jezdcem než Lojza.

Když píšeš o faktech nelegálnosti RB, tak proč jsi k FIA nepodal stížnost? a nebo spíš nepiš takové nesmysle.. Inženýři v ostatních týmech nejsou hloupí a kdyby věděli tvá fakta, tak už by podali protest..

JanOndras  |  08. 11. 2021 19:12

Vývoj zakázaný nebyl jenom omezený...RB pomohla ta regulace v podlaze kde se snížila úroveň generace přítlaku o který Mercedes přišel. Motory mají povolené upgrady co se týče spolehlivosti a během zimy Honda představila novej motor kterej chtěli dát RedBullu až v roce 2022... Mají sakra štěstí že ten motor šlape jak hodinky.
Takže prosím svoje stupidní připomínky si nech a radši si přečti fakta

Já si myslím chlapče že máš vážně problemi 🤣🤣🤣🤣🤣 nefňukaj8:49 | Podle Pirelli je střední směs jen o 0,3 s pomalejší než měkká. Tvrdá pak o dalších 0,6 s.
20:52 | Podle Ferrari nehodu Leclerca přežilo šasi i pohonná jednotka.
17:51 | Nejen týmy a jezdci. Na Franka Williamse bude vzpomínat i F1. V neděli v 17:20 minutou ticha, v 18:00 se pak po okruhu projede vůz FW07. Start závodu je v 18:30.
12:59 | Logan Sargean v tréninku F2 jako první pokřtil zdi v Džiddě. Jezdec ok, červené vlajky.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30