Mercedes, McLaren a Ferrari, tak vidí první trojici Toro Rosso

Šéf týmu Toro Rosso Franz Tost si po prvních dvou testech udělal dojem o rozložení sil, i když přiznává, že nemá dostatek informací.
Mercedes, McLaren a Ferrari, tak vidí první trojici Toro Rosso

Jak už bylo dlouho dopředu předpovídáno, forma týmů se na začátku letošního roku odvíjí od pohonných jednotek. Red Bull proto na čelo zatím nepatří, alespoň podle Tosta.

"Tovární tým Mercedesu je jasně vpředu, následují ho McLaren a Ferrari," hodnotil současné rozložení sil pro Speedweek. "Williams a Force India také předvedly dobré výkony. U Ferrari mám dojem, že neukázali vše."

"Samozřejmě nevím, kolik paliva který tým měl, když jezdil své nejlepší časy."

Jak si stojí Toro Rosso, Tost zatím neví. "Těžko hodnotit výkonnost vozu. Sotva tušíme, jak se chová, protože jsme odjeli málo kol. Spolehlivost i výkonnost jsou dvě neznámé."

Ale spolu s Renaultem doufá, že v Austrálii může být konkurenceschopný. "Do Melbourne je času málo. Ale pokud bude vše v druhém bahrajnském testu fungovat, určitě budeme mít šanci dotáhnout se na týmy Mercedesu. Vyřešili jsme hodně problémů."

Další článek: Gary Hartstein je proti utajování informací o Schumacherovi

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10