Mercedes je pro Alonsa poslední šance, jak bojovat o titul, říká Minardi

Z těch tří variant vybírám tu s mlaďasem.
S kvalitním jezdcem by se posekali, a na Alonza bych si při vší úctě těžko proti téměř dokonalému Hamáčovi v Merglu dneska vsadil. Jistěže je zde otázka, jak by zvládali v průběhu sezóny psychický tlak, oba jsou dost labilní. Tahle varianta se dá téměř vyloučit. Bylo by to neproduktivní, devastující.
Není to snadné ani s neomezenými financemi. Ham nám ukázal jaký má k vedení respekt, což je pro ně nepřijatelné, protože v této situaci mohou jen těžko uplatňovat nezbytnou stájovou režii, ať to přiznají, nebo ne. To by vedlo ke ztrátám, což Němci nesnášejí.
Proto je zde celá řada variant - bez Hamáče... a mě přijde jako racionální.

karelse

legend74  |  13. 12. 2016 13:07

Už při poslední sezóně v Hrkrrari jsem říkal že do konce kariéry další titul Alonso prostě nezíská!
Přestup k merglu je jeho poslední šance která přišla jak blesk z čistého nebe,je to jediná naděje jak může získat další titul.
Jinak budou s Honzou Mekáčem stále něco ladit a zlepšovat,za rok ale odejde z F1,páč prostě dojde motivace.
A za další dva roky se teprve mekáč prokouše ke špici,to už Alonso bude ale v hajzlu.

pilot f1  |  13. 12. 2016 12:49

chi chi, tohle je dobrej clanek a hlavne nadpis
https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/8357...

to co rikam porad

Ja věřím Diovi v Projektu!
Mercedes potřebuje jenom slabí jedinec!
Ála je Samuraj!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

No jak tu někteří psali, bylo jasné že Alonso nemá správnou volbu a háteři se ukážou tak či onak, když zůstane, blinká se že to dělá jen pro prašule a Mercedes ho vlastně nechce, nebo přestoupí, a pak je to jen křivák křiváků, kde jde vidět že McLaren ho vlastně nechce Typická squadra zde že

#BelieveInAlonso

a nas typicky misa

A není to snad pravda?

#BelieveInAlonso

Alonso má správnou volbu a to je bez debaty Mercedes , tedy pokud ještě chce získat titul . Na hloupé kecy on určitě kašle důležité jsou výsledky a ty u McLarenu nemá a nejspíše mít ani nebude. Ta ztráta kterou McLaren oproti nejlepším má hned tak nesmažou a roky ubíhají. Věřím že se McLaren zmátoří otázkou je kdy ? To samé platí o Wiliemsu . Uvidíme jak to bude příští rok , ale pokud bude pokračovat dominance Mercedesu byl by Alonso ideální - nepřišli bychom o souboje mezi ním a Hamem a konečně by se ve vší nahotě ukázalo jak je na tom jak Alo tak Ham . S tím
Schumacherem jsis to mohl odpustit.

Jenže to by byla správná volba jen pro Alonsa, je tu i McLaren a ten do toho má také co mluvit, neb sleduje i své zájmy. Alo a Ham v Mercedesu by byl velkej svátek F1, ale McLaren ho letos třeba za žádnou cenu nepustí, a pak je to jen iluze. Nepochybuji že tam proběhlo nějaké jednání, ale pokud má smlouvu a McLaren dal jasně najevo že to nepřipadá v úvahu, pak by si tam Alonso udělal jen spoustu nepřátel a stejně by nemusel dosáhnout uvolnění. A tady je tentokrát ten bod kdy Alonso do toho nejde za každou cenu. Třeba za rok? až bude volnej? Nemládne, to je jasné. Jinak můj koment směřoval k tomu že místní se tu do Alonsa budou navážet vždy, ať udělá co udělá, pro ně není správné volby.

#BelieveInAlonso

Jasně že je pod smlouvou a že to jsou spekulace , ale dokud není ofic. znám druhý jezdec Mercedesu je všechno otevřené . A s tím navážením no občas si taky rýpnu (s rozumem) a pak se bavím ctím fandy ale ne fanatiky .

Dokud není rozhodnuto vše je možné, pravda. Ono ale když se koukneš na pozici týmů, tak jak McLaren, tak FI, tak Williams tam maj potvrzenýho nováčka, a při takové změně pravidel v aeru je potřeba zkušenýho jezdce jako sůl, a ztratit ho je velkou ranou, nebojím se říci fatální ranou. McLaren díky Jensonovi má pořád jistý manévrovací prostor - teda myslel jsem si to, ale Alonsa i tak nejspíše nedaj.

#BelieveInAlonso

A jaká je hranice mezi normálním fandou a fanatikem?

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

aero minor  |  13. 12. 2016 12:32

Že tě na takových "zjebech" (rozuměj : antialonsovci) ještě něco překvapuje.

stejsi F1  |  13. 12. 2016 08:57

S takovou karmou by položil i ten Mercedes.

FrancoisCEVERT  |  12. 12. 2016 22:22

Älonso to úplně doje-bal Do teď měl být ve FERRARI, a příští rok do Mercedesu, bohužel Trouba de-facto ve Formuli skončil ...navíc můj oblíbenec Checo, nemusel, zbytečně ztrácet 1 rok času, a do FERRARI mohl tak nastoupit už příští rok,..fakt je to fake ten Alo,


1 2 3 4 5 6